(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BÜYÜK ANADOLU DİDİM'DE...

Türk Metal Sendikası karadeniz Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Aydın’ın Didim İlçesindeki Büyük Anadolu Didim Otel’de gerçekleştirilen “3. Avrupa-Akdeniz Metal Sanayi Sendikaları Daimi Konferansı”nın, sendikal ve iş dünyası açısından son derece verimli geçtiğini söyledi.

Ercan, kendisinin de yer aldığı toplantıya, yurt dışından ve Türkiye’den 100’ün üzerinde işyeri ve sendika temsilcileri ile yaklaşık 400 kişinin katıldığını söyledi.

Türk Metal ile İtalyan Metal Sendikası FIM-CISL ve İtalyan Sendikaları Geliştirme Derneği Sindnova’nın birlikte düzenlenen toplantının, Türk Metal Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın açılış konuşmasıyla başladığını hatırlatan Ercan, şunları kaydetti:

“3 gün süren konferansta; Ekonomik Kalkınma ve Sürdürebilirlik, Sürdürebilirlik Kavramının Ekonomik, Sosyal ve Çevresel Etkileri ve Sendikal Görüşler, Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf ziya Odabaş’ın oturum başkanlığını yaptığı İmalat Sanayii, Çevre ve Sürdürebilirlik, Sürdürebilirlik, Çevre ve Sendikaların Karşılaştığı Somut Vakalar, Yeşil Ekonomi, Çevre ve Üretim Politikaları, Sürdürülebilir Kalkınmaya İlişkin Şirket Politikaları ve Uluslar arası Sendikal Hareket ve Sürdürebilirlik konularının işlendiği 7 panel yapıldı.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan temsilcilerin de yer aldığı konferansta, sanayi ve büyük işletmelerde 4.0’de ekonominin yeri ve öneminin de tartışıldı. Katılımcılar açısından son derece olumlu geçen konferansın dördüncüsünün ise 2020’de İtalya’da yapılması önerildi.

IndustriALL Küresel Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Kemal Özkan ve İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer'in de yer aldığı konferansın Genel Başkanımızında belirttiği gibi ortak iradeye ve çabaya, önemli katkılar yapacağına inanıyor, toplantıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
Bu sayfayı yazdır

9.10.2019 13:28:37

Bu haber 393 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 27 kişi online
Toplam ziyaret : 54.451.677

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

SANA YETİŞEMİYORUM OCAK!


Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
NELERDEN, NELERİ HATIRLATTI!..


Devamını oku »

4.2.2020 11:22:12 tarihinde yazıldı
1773 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
KALDI 15 HAFTA


Devamını oku »

18.2.2020 17:08:48 tarihinde yazıldı
436 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİD AHMED''LER KÖYÜ: (ORMANLI''DA)


Devamını oku »

12.12.2019 13:29:02 tarihinde yazıldı
7777 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri