(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

MOTORCULARDAN KÜÇÜK SİTEM!

Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Karadeniz Ereğli Motosiklet Kulübü üyelerinin, ülke genelindeki etkinliklere katıldığı bildirildi.

Kulüp Başkanı Birol Bektaş, yaptığı açıklamada, katıldıkları etkinliklerde Ereğli’nin adını duyurduklarını, tanıtımını yaptıklarını belirtti.

Bektaş, İstanbul, Bartın ve Eskişehir’deki festivallerin ardından Kastamonu’nun Taşköprü İlçesinde düzenlenen “Taşköprü Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali” de davet edildiklerini anlatarak, şunları kaydetti:

"Belediye olarak, Kastamonu Motosiklet Kulübüne kamp alanını tahsis etmişler. Tesis güvenlik içerisine alınmış, suyu, tuvaleti her şeyi hazır, kahvaltılar belediye tarafından verildi. Geçtiğimiz ay Ereğli'de yapılan Sevgi Barış Dostluk festivaline de aynı organizasyonu yapmak istedik. Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılan toplantıda bunu dile getirdik, tamam tahsis edildi denildi ancak kamp alanını alamadık. Yüzlerce motosikletliyi ilçemize davet edecektik, ev sahipliği yapacaktık. Umut ediyorum ki gelecekte bunu yapacağız. Taşköprü Belediye Başkanımıza, Kastamonu Motosiklet Kulüp Başkanı ve yöneticilerine teşekkür ediyorum."
Bu sayfayı yazdır

19.8.2019 15:46:26

Bu haber 338 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 10 kişi online
Toplam ziyaret : 51.967.138

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BÜYÜK ANADOLU OTELLERİ


Devamını oku »

17.9.2019 13:23:05 tarihinde yazıldı
171 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
947 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE''NİN MEZARINI ABD DOZERİYLE YOK ETMİŞLER!


Devamını oku »

10.9.2019 12:05:28 tarihinde yazıldı
342 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KİMİN İÇİN ÇALIYOR!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri