(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ANKARA BİLETİ İÇİN..!

Ereğli

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 2019 Zonguldak’ta İl Kontenjanı İkinci Etap Turnuvası kayıtlarının, 19 Ağustos Pazartesi başlayacağı bildirildi.

Türkiye Bilardo Federasyonu Zonguldak İl Temsilcisi Deniz Yücesan, Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, il genelinde yaklaşık 100 lisanslı bilardo sporcusu bulunduğunu söyledi.

Sporcuların, federasyonunun aldığı karar doğrultusunda, turnuvanın başlama tarihinden üç gün öncesine kadar müracaatta bulunabileceklerini anlatan Yücesan, şöyle dedi:

“Zonguldak Mavi Ay Bilardo Spor Salonunda düzenlenecek olan 2019 3 Bant Bilardo İl Kontenjan Turnuvası’na katılacak sporcularımız, federasyonumuzun resmi internet sitesindeki ‘turnuva.bilardo.gov.tr’ adresinden kayıtlarını yaptırabilecekler. Turnuva tarihinde, çeşitli vesilelerle ilimizde bulunacak misafir sporcular da, yine federasyonunun belirttiği durumlar dahilinde, İl Temsilciliğine müracaat ederek turnuva maçlarını Zonguldak’ta yapabilecekler. Aynı durum, bölgemizden ilçe dışına gitme zorunluluğunda bulunan sporcularımız için de geçerli.

1-22 Eylül tarihleri arasında yapılması planlanan turnuvada karşılaşmalar ise sporcularımızın katılım sayısına bağlı olarak belirleyeceğimiz günlerde yapılacak. Müracaatta bulunacak sporcuların dizilim ve eşleşmeleri, ‘Dinamik Klasman’a göre olacak. İlk kez turnuvaya katılan sporcularımız ise alfabetik sıraya göre listede yer alacak. Şimdiden turnuvaya katılacak sporcularımıza başarılar diliyorum.”

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 2. Etabı, Ekim ayı başında Ankara'da federasyonca belirlenecek salonda yapılacak.
Bu sayfayı yazdır

18.8.2019 15:18:17

Bu haber 336 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 59 kişi online
Toplam ziyaret : 51.967.214

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BÜYÜK ANADOLU OTELLERİ


Devamını oku »

17.9.2019 13:23:05 tarihinde yazıldı
171 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
947 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE''NİN MEZARINI ABD DOZERİYLE YOK ETMİŞLER!


Devamını oku »

10.9.2019 12:05:28 tarihinde yazıldı
343 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KİMİN İÇİN ÇALIYOR!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri