(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

VAR OLMAYA DEVAM…

Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, CHP İlçe Başkan Adayı Ali Kocamanoğlu, “Sonuç ne olursa olsun, kongremizin Ereğlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kocamanoğlu, Belen Küçük Sanayi Sitesindeki düğün salonunda, partililere düzenlediği müzikli gecede yaptığı konuşmada, CHP İlçe yönetiminde yaşanan sıkıntılar ve partiyi ileriki günlere sağlıklı taşıma isteğinin geçmişten beri içinde var olduğunu söyledi.

Bir önceki İlçe yönetiminin ‘pazarlıklar üzerine kurulduğunu ileri süren Kocamanoğlu, şöyle dedi:

“O dönem oluşan yönetim kadroları, pazarlıklar üzerine kuruldu. Pazarlıklar da bilinen çıkar çatışmalarının doğmasına neden oldu. Uyumu ve üretkenliği yok eden çatışma ortamları ise neresinden tutsan elde kalan siyasi yapıları doğurdu. Partimiz, yüce önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından, Türk halkının ekonomik, siyasal ve kültürel dönüşümlerini gerçekleştirmek için kuruldu. Bireysel çıkar hesapları içinde olan gruplara karşı, ülke çıkarları için savaşan kahramanların oluşturduğu çatı altında, hiç kimse, kişisel çıkarları üzerine pazarlık yapamaz, yapmamalıdır. Yöneticilerden; hiç bir kişi ya da kurumun etkisi altında kalmadan, halkla beraber, hak, hukuk, adalet duygularına dayanan, saygı ve sevgi temelli, yapıcı, yaratıcı katkılarını, parti hedefleri doğrultusunda toplum hizmetine sunmaları beklenir.

AYAKLARI YERE BASAN YÖNETİM

Bizim yönetimimiz vaatlerini gerçekleştiren, ayakları yere basan, her koşulda güvenilir, denetlenebilir, üretken, hedef odaklı ve asla ötekileştirmeyen, bir yönetim olacaktır. Göreceksiniz, ilçemizde üyelerimizin gurur duyacağı, aidiyet hissedeceği bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz.

Önderlik etmek ve toplumu harekete geçirmek, onlarla iç içe olmayı gerektirir. Ben ve beraber yol aldığım arkadaşlarım, toplumun değer yargılarını özümsemiş bireyler olarak, ‘siz olmazsanız hiçbir şey olmaz’anlayışını öne çıkaracağız. Söz ve karar her koşulda hak sahiplerinin olacak. Takdir sizlerin. Biz ne söylediğimizin farkındayız. Ne söylüyorsak, adım adım gerçekleştireceğiz. Aklımızı ve enerjimizi fark etmenizi istiyoruz. Çalışkanlığımız, topluma saygımız, insani duygulara inancımız, herkes tarafından bilinmektedir. Hedeflerimize ulaşabilmek için kimseyi geride bırakmayacağız.

Genel Başkanımız Sayın kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi; bize destek verin hep beraber partimizi 2023’te iktidara taşıyalım. İnanın bu çok zor değil. Hayatın her alanında biz varız, var olmaya da devam edeceğiz. Sonuç ne olursa olsun, kongremizin Ereğlimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum”

CHP İl Genel Meclis Üyesi Hayrettin Kartal, CHP Ereğli Belediye Meclis Üyesi Yaşar Balcı, Kocaman’ın yönetim listesinde yer alacak üyeler ile delegelerin katıldığı gecede, ikramlarda bulunuldu. Çalan müzik eşliğinde şarkılar söylenildi.  

Diğer yandan, bazı delegeler, geceye katılmamaları yönünde parti içi bazı çevrelerden telefonla aranarak baskı gördüklerini iddia ettiler.
Bu sayfayı yazdır

18.8.2019 13:05:00

Bu haber 1171 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
18.08.2019 15:39:11
Ergün diyor ki;

Chp'de belediye meclisinde iki gurup var.Posbıyıkçılar ve Yaşar Balcıcılar.Chp ilçe teşkilatında ise Sertan Ocakçı'nın gurubu hakim.Şu anda 10 kişi online
Toplam ziyaret : 59.969.693

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GÜNÜMÜZ KUTLANDI AMA..!

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİR YERE VARILMAZ !


Devamını oku »

12.1.2021 08:58:25 tarihinde yazıldı
728 kez okundu

TUĞBA ARSLAN TAMİRCİ { KALEMİMDEN }
KIRK YIL HATIRINA…


Devamını oku »

12.1.2021 09:09:21 tarihinde yazıldı
676 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
COVİD-19BESLENME ÖNERİLERİ


Devamını oku »

15.12.2020 14:10:45 tarihinde yazıldı
4440 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
NİMET NOCA, TUNALI HİLMİ İÇİN NELER YAZDI?


Devamını oku »

6.1.2021 14:15:13 tarihinde yazıldı
1450 kez okunduBu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri