(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

FİNAL'DEN HİZMET İÇİ...

Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Final Okulları’nca düzenlenen, "Uygulamalı Gelişim Odaklı Değerler Eğitimi-Öğretmen ve Yönetici Semineri- Hizmet İçi Eğitimi Semineri”nin tamamlandığı bildirildi.

Karadeniz Ereğli Final Okulları Kurucusu recep Vural, yazılı açıklamasında, Akçakoca Otel’de 2 günlük seminere; Final Okulları Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen ve Final Okulları Eğitim Danışmanı Yavuz Drmuş’un konuşmacı olarak katıldığını belirtti.

Final okullarının, Türkiye’deki özel eğitim kurumları arasında ayrı yeri olduğunu savunan Vural, açıklamasında şunları kaydetti:

“Türkiye'de özel eğitim kurumları arasında ayrı bir yere sahip olan Final Okulları'nda idareci-öğretmen-öğrenci-veli ilişkilerine çok önem veriyoruz. Kaliteli eğitim anlayışıyla yola çıktığımız yolda öğretmenlerimizin eğitimini de önemsiyoruz. Bu kapsamda, öğretmenlerimizin 2 gün hafta boyunca yapılan etkinliklerden, sunumlardan, anlatımlardan ve uygulamalardan yüksek verim aldıklarına inanıyoruz.”

Karadeniz Ereğli Final Okulları ve Karadeniz Ereğli Akademi Anadolu Lisesi idari kadrosu, öğretmenleri ve personellerinin katıldığı seminerin ardından Özen ile Durmuş, Ereğli Final Okulları’nı ziyaret etti.




Bu sayfayı yazdır

9.8.2019 15:51:43

Bu haber 313 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 31 kişi online
Toplam ziyaret : 51.471.403

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ERDEMİR; TASINI TARAĞINI TOPLA VE ..!


Devamını oku »

20.8.2019 11:07:02 tarihinde yazıldı
263 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
624 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
921 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇAKIR’DAN SÜRPRİZİ BEKLEYİN!!!



Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri