(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BAKAN'DAN BAŞLAYIP...

Zonguldak

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve yönetim kurulu üyelerinin, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Yeşil, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u ziyaretinde; Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) ve Maden Teknik Arama (MTA) Toplu İş Sözleşmeleri hakkında bilgiler verdi. Yeşil, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri ile birlikte ziyaretinde, Bakan Selçuk’a, üzerinde madenci heykeli ve taşkömürü bulunan hediye takdim etti.

Yeşil, beraberindeki yöneticilerle TBMM’deki Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ı da odalarında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Türk Metal Sendikası 16. Olağan Genel Kurulu’nda, Genel Başkan Pevrul Kavlak’ın listesinde Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Yusuf ziya Odabaş’ı ziyaret eden GMİS heyeti, bir kez dah aynı göreve seçilmesi dolayısıyla kutladı, başarı diledi.

Ziyarette, bölgesel ve sendikal konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil; Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, GMİS Merkez Servisleri Şube Başkanı Cengiz Saraç ile GMİS MTA Şube Başkanı Durmuş Kılıç’ın yer aldığı ekibiyle Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğüne (MAPEG) ziyaretinde de, ‘Genel Müdür’ olarak atanan Cevat Genç’e yeni görevinde başarılar diledi ve hayırlı olsun dileklerini iletti.
Bu sayfayı yazdır

10.7.2019 17:19:45

Bu haber 159 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 26 kişi online
Toplam ziyaret : 50.958.606

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
204 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
295 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
434 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri