(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

CANSU İLE MEHMET...

Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, eski Ülkü Ocakları Şube Başkanı Mehmet Kamiloğlu, evlilik yaşamını Cansu (Albayrak) Kamiloğlu ile birleştirdi.

Eski İlçe Emniyet Müdürlerinden Yusuf Albayrak ve Emine Albayrak çiftinin kızı Cansu ile Mehmet’in düğün etkinliği, Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’de yapıldı.

Kalabalık davetlinin katıldığı programda; alkışlar arasında salona giren Cansu ile Mehmet Kamiloğlu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın kıydığı nikah sonrası ilk evlilik danslarını yaptılar.

Daha sonra kestikleri düğün pastasından bir birlerine ikramda bulunarak yiyen çift için davetliler adeta ‘takı yarışı’na girdiler.

Kamiloğlu ile Albayrak ailelerinin davetlilerle yakından ilgilendiği düğün etkinliğinde, çalan müzik eşliğinde gelin ve damat ile davetlilerin eşliğinde oyunlar oynanarak eğlenildi.

Düğün programına; Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa İlhan, MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtark, MHP Alaplı İlçe Başkanı Edip Okay, İYİ Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan, Karadeniz Ereğli Vergi dairesi müdürü Muharrem Gövce, Zonguldak Ülkü Ocakları İl ve İlçe başkanları, Eski MHP Ereğli İlçe Başkanı İlkay Özdemir, Karadeniz Ereğli Final Koleji Kurucusu Recep Vural, Martı Koleji Kurucu Müdürü Mesut Özkara, Özel Echomar Hastanesi Genel Müdürü Kaya Karatepe, Eski Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan katıldı.
Bu sayfayı yazdır

8.7.2019 16:21:23

Bu haber 1247 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 29 kişi online
Toplam ziyaret : 52.344.272

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KİM, KİMİN “YALAKA”SI!!!


Devamını oku »

8.10.2019 11:53:23 tarihinde yazıldı
313 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
DİYETTE MOTİVASYON


Devamını oku »

8.10.2019 11:40:34 tarihinde yazıldı
634 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
ABDÜLHAMİT''TEN, EREĞLİ SULTAN SÜLEYMAN CAMİ İMAMI SÜRGÜN FERMANI


Devamını oku »

24.9.2019 14:57:22 tarihinde yazıldı
375 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

MESLEĞİ KADAR MUZİPLİĞİ DE..!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri