(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ORTA'NIN İLK MEZUNLARI...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki, Final Eğitim Kurumları’nda mezuniyet etkinliği düzenlendi.

Ereğli-Kandilli karayolu üzerindeki “Tim’s Fabrika”da düzenlenen etkinlikte, öğrencilerin yerlerini almasının ardından Saygı Duruşu’nda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Karadeniz Ereğli Final Eğitim Kurumları Yöneticisi Recep Vural, burada yaptığı konuşmada, 19 yıldır ilçede hizmet veren Final Kurumları’nın, Lise’nin yanı sıra geçtiğimiz yıl hizmete aldıkları Final Akademi Ortaokulu’ndan bu yıl ilk kez mezun vermenin heyecan ve  mutluluğunu yaşadığını belirtti.

‘KAMPÜS’ FORMATINDA EĞİTİM

Vural, Kurumlarının ‘Anadolu Lisesi’ ruhsatını aldığını da hatırlatarak, şöyle dedi:

“Gelecek eğitim öğretim yılında kampüs final okulları formatında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Final Akademi Anadolu Lisesi ile de her kademede eğitim hizmetimizin devam edeceği müjdesini buradan vermek istiyorum. Değerli velilerimiz sizlerden emanet olarak aldığımız evlatlarımızı Milli ve manevi değerlerine bağlı, evrensel etik değerlere saygılı, dürüst, bilgili, insanlığı seven, duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye gayret ettik. Sevgili öğrencilerim, biliniz ki her mezuniyet bir başlangıçtır. Bugünden sonra okul günleriniz okul anılarınıza dönüşecektir. Sizlerin gelecekte okulunuzu ve ailenizi başarıyla en iyi şekilde temsil edeceğinize inancımız tamdır. Siz değerli gençlerimizin bundan sonraki her başarısı gurur kaynağımız olacaktır. Bundan sonraki hayatlarınızda ve çalışmalarınızda hepinize başarılar dilerim. Göstermiş oldukları ilgi, şefkat ve rehberlik için öğretmen arkadaşlarıma, bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Türk Bayrağı ile okul flaması devir teslim töreni yapılan etkinlikte, mezun olan orta okul ve lise öğrencilerine diplomaları verildi.

Törene, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, eşi Işıl Demirtaş, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Keleş, bazı okul müdürleri ile öğrenci velileri katıldı.
Bu sayfayı yazdır

30.5.2019 18:18:30

Bu haber 835 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 45 kişi online
Toplam ziyaret : 51.940.313

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BÜYÜK ANADOLU OTELLERİ


Devamını oku »

17.9.2019 13:23:05 tarihinde yazıldı
133 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
932 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
MERSİN DEDE''NİN MEZARINI ABD DOZERİYLE YOK ETMİŞLER!


Devamını oku »

10.9.2019 12:05:28 tarihinde yazıldı
318 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KİMİN İÇİN ÇALIYOR!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri