(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GMİS'TE HAREKETLİLİK SÜRÜYOR!

ZONGULDAK

Genel Maden İşçileri Sendikası’nda (GMİS) Göreve seçilen Başkan Hakan Yeşil ve yönetimi bir yandan ziyaretlerini sürdürürken, diğer yandan ise iade ziyaretleri kabul ediyor.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, GMİS Yönetimine gerçekleştirdiği iade ziyaretinde Yeşil Başkanlığındaki yönetime bir kez daha ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Dün ise Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sadık Kar, Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Osman Karataş, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile Çaycuma’daki Sivil Toplum Örgütü ve Meslek odalarının başkanları, AK Parti Çaycuma İl Genel Meclis Üyeleri, Zonguldak İl Özel İdare Sekreteri Recep Demirtaş, aşrı ayrı ziyaretlerde Başkan yeşil ve yönetimini kutladılar.

GMİS BaşkanıHakan Yeşil de, yönetim adına yaptığı konuşmalarda, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

KANDİLLİ ZİYARETLERİ

Diğer yandan, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ereğli İlçesine bağlı Kandilli beldesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı ziyaret ettiler.

Yeşil, yeniden Başkanlığa seçilmesi vesilesiyle Aydın’ı kutlarken,  hayırlı olması temennisinde bulundu.

GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Yönetim Kurulu, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ArmutçukMüessesesi’nde çalışan madencilere de teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez ve Şube Yönetimi, GMİS’e bağlı Karadon, Kozlu, Üzülmez, Kozlu, Amasra ve Merkez Servisleri Şubelerinin şube başkan ve yöneticileri katıldı.

GENEL KURULA KATILDI

Öte yandan, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ile Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Türk-İş’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası’nın 6 Nisan 2019 tarihinde Ankara’da yapılan Genel Kurulu’nda yer aldı.
Bu sayfayı yazdır

10.4.2019 16:28:54

Bu haber 246 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 14 kişi online
Toplam ziyaret : 50.406.227

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI ! (2)


Devamını oku »

11.6.2019 10:37:33 tarihinde yazıldı
218 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
984 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
575 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BUGÜN DEĞİL AYKUT!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri