Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GELECEĞE OY VERECEKSİNİZ; GELECEK DE BİZİZ!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Yerel seçimler Ereğli’nin geleceğidir. Ereğli’nin geleceği de Erdemir’in geleceği ile paraleldir” dedi.

Uysal, yerel seçimlerde aday olduğu Büyük Birlik Partisi’nin İlçe Başkanı Turabi Çelik ve belediye Meclis üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği Türk Metal Sendikası’nda, Şube Başkanı Metin Ercan, Şube Sekreteri Yakup Yılmaz ve Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina tarafından karşılandı.

Ercan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) ile imzalanan 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi sürecinden bahsettiği ziyarette, Uysal da, sözleşmenini imza altına alınması dolayısıyla; Türk Metal Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral, Türk Metal Şube Başkanı Ercan’a teşekkür ederek, şöyle dedi:

“Biliyorsunuz31 Mart yerel seçimleri var. Yerel seçimler Ereğli’nin geleceğidir. Ereğli’nin geleceği de Erdemir’in geleceği ile paraleldir, belki de 100 yıl daha paralel gidecek. Bizler daha önce de beraberdik, Hem Türk Metal Sendikası’na hem de Erdemir’e bakış açımızı biliyorsunuz. Sizler de işçilerinizle beraber konuşuyorsunuzdur. Ama burada geleceği olan Ereğli’nin geleceğine teslim ediyorsunuz. Geleceği olan da tabi ki bizleriz. Gelecek de bizleriz. Aynı zamanda sizlerin de geleceğe oy vereceğinizi biliyoruz. O yüzden destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.”

Ercan da, yerel seçimlerin ilçeye hayırlı olması dileğinde bulundu.
Bu sayfayı yazdır

15.3.2019 13:47:34

Bu haber 488 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
16.03.2019 15:01:16
baglık diyor ki;

ereglinin ezilenleri,yoksulları seninle


Şu anda 41 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.959

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri