Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ŞAHİN'DEN KADINLAR İÇİN...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla başlattığı “Kadınlar Matinesinin birini de gerçekleştirdi.

Şahin, Eski Bağlık Salonu’nda düzenlenen ve eşi Feyzan Şahin ile birlikte katıldığı etkinlikte salonu dolduran kadınlardan büyük alkış aldı.

Yaklaşık 500 kadının katıldığı etkinlikte konuşan Şahin, başta anneler olmak üzere kadınların en değerli varlıklar olduğunu söyledi.

Hayatın eşler, kız kardeşler evlatlar ile daha da güzelleştiğini belirten Şahin, şunları kaydetti:

“Bizler için bir gün değil her gün değerlisiniz. Kadınlarımıza yönelik olarak ilk projemiz yılın 52 haftası olmak üzere her hafta sonu, mahallelerden hanımefendileri otobüslerle Çanakkale, Anıtkabir, Uludağ gibi tarihi ve kültür turlarına göndereceğiz. İstihdam atölyeleri projemiz vasıtasıyla hanımefendilere iş ortamı sağlayabilmek adına, mahallelerimizde tekstil atölyeleri inşa edeceğiz. Bu sayede hanımefendilerde kendi ayaklarının üzerinde dimdik duracaklar. Hanımefendiler bu istihdam atölyelerine çalışmaya giderken, çocuklarını teslim edebilecekleri kreşler açacağız. Hoş geldin Bebek projemiz ile yeni doğan tüm bebekleri ziyaret ederek emziğini, mamasını, çocuk bezini Ereğli Belediyesi hediye edecek. Bu yıl okullar açıldığında sıralardaki kitapların üzerine kırtasiye malzemelerini inşallah koyacağız. Ailelerimiz kırtasiye malzemelerinden kurtulacaklar.”

Şahin, 17 Mart’ta Uzunkum caddesi’nde (Erdemir Ofis yolu) düzenleyecekleri konser organizasyonuna ve 19 Mart’ta eski terminal alanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge kadınları davet ederek, “Ereğli milletvekili Sayın Cumhurbaşkanımızın gözü kulağı Ereğli’de ve Ereğli’nin dertlerine sorunlarına ayrı bir önem veriyor. Her projemizin altında Sayın Cumhurbaşkanımızın imzası olacak. Cumhurbaşkanımız Ereğli’nin başına konmuş bir talih kuşudur, kıymetini bilmemiz lazım” dedi.

Etkinlikte sahne alan yerel Sanatçı Neray söylediği şarkılarla kadınlara doyasıya eğlendirdi.

 
Bu sayfayı yazdır

15.3.2019 13:01:03

Bu haber 234 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
16.03.2019 17:29:23
savaş dursun diyor ki;

vur patlasın çal oynasın hesabi,haydi bakalım ..


Şu anda 33 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.714

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri