Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

CHP'Lİ VEKİL ÖYLE DİYOR;

BÖLGE

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, partisinin Zonguldak merkez ile ilçelere bağlı belde ve köylerde  seçim çalışmalarına katıldığını bildirdi.

Demirtaş, yazılı açıklamasında, merkez ve beldelerde belediye başkan adayları, köylerde ise Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras, parti yöneticileri ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla ziyaretlerde bulunduklarını belirtti.

Vatandaşlarla yaptıkları görüşmelerde emekli ve çiftçinin zor durumda olduğunu, yüzü gülen insanın çok az bulunduğunu gözlemlediklerini belirterek, şunları kaydetti:

 “Zonguldak, merkezi bütçeye vergi ödemede ilk 15’in içerisinde ama hizmet anlamında merkezi bütçeden aldığı pay ile 40’tan sonraki sıralarda. Zonguldak’a haksızlık yapılıyor. Merkezi bütçeden gelen pay düşük olduğu için Zonguldak yeterli hizmeti alamıyor. CHP olarak bizim baskılarımız sonucunda hükümet Türkiye Taş Kömürü Kurumu’na (TTK) işçi alınacağı sözünü vermek zorunda kaldı. Aradan 1 yıl geçti, geçtiğimiz günlerde 1000 işçi alındı. Ama geçen 1 yılda 625 madenci emekli oldu. 36 bin gencimiz iş için müracaat etti ama 35 bini evlerine boynu bükük döndü. Bir çok köyden tek bir kişi alınmadı. İşsizliği çözmeleri için iktidara uyarı yapmamız lazım. 31 Mart yerel seçimleri bunun için bir fırsat. Bizler, huzurun ve hoşgörünün olduğu, hakça paylaşan, hesap veren ve şeffaf yönetilen kentler istiyoruz. Yoksulluğu yenen, üreten ve istihdam yaratan, ulaşım ve altyapı sorunlarını çözmüş kentler istiyoruz. Gücümüz birliğimizden geliyor. İnanıyorum ki, tüm Zonguldak,  31 Mart’ta AK Parti’ye en ciddi uyarıyı sandıklarda yapacak ve CHP’li belediyelerce yönetilecek. Martın sonu bahar olacak.”

ŞANAL İLE BİRLİKTE GEZDİ

Zonguldak Bakkallar, Tekel Bayii ve Kantinciler Odası, Disk Genel-İş Şubesi ve Zonguldak Tez-Koop-İş Şubesini,Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal ile ziyaret eden Ünal Demirtaş, esnafın, üreticinin, halkın, her kesimden vatandaşın yerel yönetimlerden beklentilerini ve talepleri olduğunu, Ak Partinin toplumu giderek yoksullaştırdığını, ekonomik krizin herkesi derinden etkilediğini, ifade etti.
Bu sayfayı yazdır

13.3.2019 17:27:17

Bu haber 540 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
13.03.2019 17:35:39
Ümit diyor ki;

Ereğlide martın sonu hüsran.Tebrik ediyorum belediye meclis üye aday listeniz çok güzel.Ereğli'de çok rahat kazanacağınız seçimi Posbıyık kendi elleriyle hediye etti.


Şu anda 29 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.977

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri