Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BAŞDANIŞMAN KALABALIK GELDİ

EREĞLİ

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ile birlikte, Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Türk Metal Sendikası’na kutlama ziyaretinde bulundu.

Kalabalık partili ile sendikaya gelen Oruç ve Şahin’i, Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, şube yöneticileri, iş yerleri temsilcileri ve kalabalık işçi karşıladı.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) ile 27 Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin bugün sabaha karşı (01-01.15) varılan anlaşma ile sonuçlanması vesilesiyle getirdikleri pastayı Ercan ile birlikte kesen Oruç ve Şahin, sözleşmeyi bağıtlamalarından dolayı mutluluklarını dile getirdiler.

Oruç, Türk Metal’in ülke genelinde olduğu gibi Ereğli’de de en güçlü meslek örgütü olduğunu belirtirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da, Ereğli’yi yakından takip ettiğini hatırlattı.

Erdoğan’ın 19 Mart’ta Ereğli’de olacağını hatırlatan Başdanışman Oruç, Şube Başkanı Ercan nezdinde Erdemir çalışanlarını saat 12.00’de eski Terminal alanında başlayacak olan mitinge davet etti.

Ercan da, ziyaretten duyduğu memnuniyet idile getirerek, 1 Eylül’den başlayan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin sürecini anlattı.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, bazı Belediye Meclis Üyeleri, Partinin Kadın ve Gençlik kolları, AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayları ile partililerin katıldığı ziyaret daha sonra basına kapalı devam etti.

 
Bu sayfayı yazdır

12.3.2019 19:00:49

Bu haber 1522 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
13.03.2019 08:30:37
VADİ diyor ki;

Ya iyi güzel hoşda ...bu sendika inandığı değerler uğruna geçen dönem bunlara destek verdi lakin bunlar ne yaptı ??? gittiler belediye çalışanlarını zorla Hak-iş sendikasına geçirdiler.Türk Metalin bağlı oduğu TÜRK -İŞ e büyük saygısızlık yaptılar.Hala hangi yüzle gediyolar sendikaya ..yuh yani


Şu anda 47 kişi online
Toplam ziyaret : 50.015.684

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
232 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
650 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
238 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri