(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

YENİ DÖNEM PLANLARI...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Mahalli İdareler (Yerel) Seçim çalışmaları kapsamında bazı ziyaretlerde bulundu.

Sosyal paylaşımla yapılan yazılı açıklamaya göre Uysal, Ziraat Odası, Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Terziler Odası, Pazarcılar Esnafı ve Tekel Bayileri Odası, Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası, Gönülden Hayvanseverler Derneği, Türkiye Emekliler Derneği Kdz.Ereğli Şubesi ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Şubesini ziyaret etti.

BBP’den Belediye Başkan Adayı Uysal, ziyaretlerinde, göreve yeniden seçilmesi halinde hedeflerini anlatırken,  “hedefimizden biri, tohumlarını bu dönemde attığımız kurumlar arası güven duygusunu ve samimiyeti aşılamak olacak” dedi.

Uysal’ın ziyaret ettiği Deniz Ticaret Odası’nda, Başkan İrfan Erdem de, başarı dileğinde bulunurken, “Mükemmel bir insansın, senin arkandan gidilir. Halkımızda, bizlerde görevimizi yerine getireceğiz” diye konuştu.

Müsiad ziyaretinde ise, Dernek Başkanı Abdulkadir Çınar, Merhum BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun Müsiad ile olan bağının asla unutulmayacağını belirtirken, Uysal da, yeni dönemde de tarihi miraslar ile kültürel değerleri ortaya çıkarmayı sürdüreceklerini sanayiden de vazgeçmenin söz konusu olmadığını ifade etti.
Bu sayfayı yazdır

12.3.2019 12:10:07

Bu haber 212 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 48 kişi online
Toplam ziyaret : 49.046.125

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
295 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
643 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
164 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri