(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SIRA PROJE VE ÜRETİMDE...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Rotary Kulübü bünyesinde yer alan Girişimci Kadınlar (GİKA) tarafından, ‘El Ele Hep Birlikte Ekonomik Özgürlüğe’ sloganı ile düzenlenen seminere katılan kadınlara sertifikaları verildi.

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda 16 Şubat’ta başlayan 3 günlük seminerin sonuncusu dün (9 Mart) yapıldı.

GİKA Özlem Külcü  ile Mali Müşavir Bülent Taşkıran’ın, slayt eşliğindeki sunumlarının ardından, seminere katılan 86 kadına sertifikaları törenle verildi.

BAŞKAN İLHAN KUTLADI

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2018-2019 Dönem Başkanı Eray İlhan, ilk kursiyerlere ödüllerini vermek üzere davet edildiği sahnede yaptığı konuşmada, programı organize edenler ile katılanlara teşekkür etti.

Bir gün önce, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün kutlandığını hatırlatan Başkan İlhan, “sizde birer emekçi kadınsınız. Bu seminer sonunda hepinizin çok başarılı işlere imza atacağınızı biliyorum, ürünlerin mağazalarda kapış kapış satılacağından şüphe duymuyorum. Biz de bu çalışmanıza bir parça destek olabildiysek ne mutlu bize. Teşekkür ederim, el ele, ekonomik özgürlüğe…” dedi.

İlhan’ın ardından dönem sekreteri ve kulübün önümüzdeki dönem başkanı Aykut Ateş, Rotaryen Yılmaz Efe, Taşkıran, Külcü, Başkan İlhan’ın eşi Betigül İlhan ve proje organizasyonunda yer alan Emine Efe tarafından 86 kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

Seminere katılan kadınların getirdikleri yiyecek ve içeceklerin birlikte yenildiği tören, hatıra fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.
Bu sayfayı yazdır

10.3.2019 14:49:34

Bu haber 666 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 26 kişi online
Toplam ziyaret : 49.046.053

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
295 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
643 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
164 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri