(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

DEMİRTÜRK TANITTI

GÜLÜÇ/EREĞLİ

MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, partilerinin diğer beldelerde olduğu gibi Gülüç Beldesinde de iddialı olduğunu bildirdi.

Demurtürk, partisinin Gülüç Beldesindeki belediye başkan adayı ve meclis üyeleri tanıtımında yaptığı konuşmada. Seçimi kazanmak üzere hazırlıklarını yaptıklarını, çalışmalarını da bu doğrultuda yürüttüklerini belirtti.

Geçen dönemde, Gülüç Belediyesinin aldığı tüm kararlarda MHP’li Meclis üyelerinin katkısı bulunduğunu savunan Demirtürk, şunları kaydetti:

“AK Parti’li üyeler ise hepsine karşı çıkmışlardır. Gülüç’ün bütün çalışmalarında katkısı olan MHP bir tarafta iken, Başkanın parti değiştirmesiyle, Gülüç Belediyesinin yaptığı bütün icraatlarına karşı çıkan bir iktidar partisinin adayı ile karşı karşıyayız. Gülüç Belediyesi MHP’nin bu anlamda hakkıdır. Tarık Başkan, Gülüç’ün yeni başkanı olacaktır.”

Partinin Gülüç Belediye Başkan Adayı Tarık Semiz de, seçimlerde iddialı olduklarını savunarak, “Bütün hazırlıklarımızı yaptık. Çalışmalarımız devam ediyor. 31 Mart günü Gülüç Belediyesini alacağız. Karabük ve Bartın’da olduğu gibi Gülüç’te de MHP’ li belediye farkını herkese göstereceğiz” diye konuştu.

Bu arada Demirtürk, Başkan adayı Semiz ile birlikte MHP’nin Belediye Meclis üyeleri olarak; Murat Demirhan, Yılmaz Çevik, Ali Özkara, Ali Galip Zaman, Hüseyin Yalçın, Temel Kanca, Sadık Kara ve Salih Gedik’in belirlendiğini kaydetti.
Bu sayfayı yazdır

12.2.2019 21:52:21

Bu haber 993 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 25 kişi online
Toplam ziyaret : 49.485.183

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİRLİK VE BERABERLİK…

Dün, Karadeniz Ereğli siyasi tarihinde (belki de) uzun yıllar konuşulacak, hatırlanacak bir ziyaret gerçekleştirildi.


Devamını oku »

16.4.2019 10:56:55 tarihinde yazıldı
283 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
1150 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİDLER ŞEHRİ EREĞLİ (Devam)


Devamını oku »

9.4.2019 13:00:15 tarihinde yazıldı
402 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

1280 KİLOMETRE YOL GELDİ!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri