(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

DOĞA'DA İMZALARA DEVAM...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Doğa Koleji’nin, çeşitli kurum ve kuruluşlarla indirimli kayıt anlaşması imzalarına devam edildiği bildirildi.

Kolej idaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, GZL Sağlık ve Prof. Dr. Ahmet GÜZEL arasında Doğa Koleji öğrenci ve personel çocuklarına yönelik sağlık danışmanlığı ve indirimli sağlık hizmeti için protokol imzalandı.

Anlaşma kapsamında, Karadeniz Ereğli Doğa Koleji’nde eğitim gören öğrencilerin gelişimsel süreçleri Prof. Dr. Güzel tarafından  takip edilecek.

Aynı zamanda öğrencilerin kişisel sosyal, ince motor, kaba motor ile dil becerileri incelenecek ve ailelere öğrencilerin gelişimsel süreçleri hakkında sağlık danışmanlığı hizmeti verilecek.

Diğer yandan, Prof. Dr. Güzel’in Meydanbaşı caddesi keleşler İş hanı 4. Katındaki muayenehanesine gelen çocukların alerji testi ve gelişimsel tarama testleri indirimli olarak yapılabilecek.

Söz konusu protokolü imza altın alan Karadeniz Ereğli Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı ve Prof. Dr. Ahmet Güzel yapılan anlaşmanın“Sağlıklı Çocuk Sağlıklı Gelecek” düşüncesiyle Karadeniz Ereğli Doğa Koleji öğrencilerine hayırlı olması temennisinde bulundular.
Bu sayfayı yazdır

12.2.2019 11:22:39

Bu haber 589 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 81 kişi online
Toplam ziyaret : 51.490.961

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ERDEMİR; TASINI TARAĞINI TOPLA VE ..!


Devamını oku »

20.8.2019 11:07:02 tarihinde yazıldı
309 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
635 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
934 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇAKIR’DAN SÜRPRİZİ BEKLEYİN!!!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri