(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KAYMAKAM VE KELEŞ'E...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in, İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş7i ziyaret ettiği bildirildi.

Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Şahin, 31 Mart Mahalli İdareler (Yerel) Seçimleri süresince yaptıkları çalışmaları anlattı.

Şahin’in, göreve seçilmesi halinde ilçede hayata geçirmeyi amaçladığı projelerinden de bahsettiği Kaymakam Çorumluoğlu, da başarı dileğinde bulundu,  seçim kampanyasının demokratik kurallar çerçevesinde geçmesini temenni etti.

TSO TAM KADRO KARŞILADI

Daha sonra Ereğli TSO’yu ziyaret eden Şahin’i, Başkan Keleş ve yönetimi tam kadro karşıladı.

Şahin, burada yaptığı konuşmada, ilçede yatırımın önünün açılması gerektiğine dikkat çekerek, şunları kaydetti:

“Ekonomik yatırımların yanı sıra ilçedeki üniversite öğrenci sayısının artırılması, bu bağlı olarak Batı Karadeniz Üniversitesi’nin alt yapısının oluşturulmasına çalışacağız. Bunun için de Ereğli TSO’nun büyük desteğine ihtiyacımız var.  Bu ve benzer konularda, Ereğli Milletvekili olduğunu söyleyen Sayın Cumhurbaşkanımızın yaratacağı fırsatları çok iyi değerlendirmeliyiz. Zira ilçemizin öncelikli meselesi ekonomik kalkınmadır.

Ereğli’yi TSO gibi Sivil Toplum Kuruluşları ve meslek örgütleri ile birlikte yöneteceğiz. Yapılacak her projede ve atılacak her adımda toplum ile istişarede bulunarak, yönetime katılımını sağlayacağız.”

KELEŞ’TEN “KAVGA” VURGUSU!

Keleş ise AK Parti ziyaretinde, Belediye Meclis üyeleri, partinin eski ilçe başkanlarının bulunmasının “Güzel bir Fotoğraf” oluşturduğunu savunarak, “Ereğli’nin, kavga ve dedikodularla geçirecek vakti yok. Bu kente yatırımcın gelmesi gerekir. Kentin iş dünyasının tanıtımının yapılması şart.  Gerçek Ereğlililik, bu şehrin haklarını korumaktır. Seçim biter sonra geçim başlar. Bu bağlamda, projelerinize destek vereceğiz” diye konuştu.

AK parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, bazı partili belediye meclis üyeleri, eski ilçe başkanları ve partilerin katıldığı ziyarette, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.
Bu sayfayı yazdır

8.2.2019 18:07:38

Bu haber 622 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 26 kişi online
Toplam ziyaret : 50.916.282

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
166 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
276 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
396 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri