(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

DOĞA KOLEJİ ANLAŞIYOR...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Doğa Koleji’nin, bir çok sendika üyelerinin çocuklarına yönelik indirimli kayıt uygulaması protokolü imzalandığı bildirildi.

Kavaklık Mahallesindeki Doğa Koleji’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı adına Ortaokul ve Lise Müdürü Caner Özçep ile Memur-Sen Sendikası  Şube Başkanı Ziya Babal ve Sağlık Sen Sendikası Şube Başkanı İbrahim Duvarcı’nın yaptığı görüşmeler sonucu anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Açıklamada, 7 Şubat-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli anlaşam gereği üyelerin erken kayıt dönemine yönelik yüzde 10 indirimi öngören protokol taraflar arasında imza altına alındı.

Okul Müdürü Özçep, protokolün imzalanmasının ardından yaptığı açıklamada, Doğa koleji’nin her zaman ilkleri yaşayan ve yaşatan eğitim kurumu olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Her geçen gün daha da çok büyüyen Karadeniz Ereğli Doğa Koleji’nin  yapmış olduğu Memur-Sen anlaşmanın çatısı altında Eğitim-Bir-Sen,Sağlık-Sen,Diyanet-Sen,Büro Memur-Sen,Bem-Bir-Sen, Toç Bir-Sen,Bayınıdr Memur-Sen,Enerji Bir-Sen,Birlik Haber-Sen,Ulaştırma Memur-Sen ve Kültür Memur-Sen Sendikaları bulunuyor. Karadeniz Ereğli Doğa Koleji’nin  yapmış olduğu bu  anlaşmalar ile geleceğimiz olan yüzyılı temsil eden çocuklarımızın, eğitim öğretim sürecini başarı ile sürdürmeye devam edecekler.

Yaptığımız anlaşmanın bölgemize ve Doğa Koleji’ne hayırlı olmasını diliyorum.”

Karadeniz Ereğli doğa Koleji daha önce de Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi ve Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik benzer kampanyalı anlaşmalar imzalamıştı.
Bu sayfayı yazdır

8.2.2019 12:49:40

Bu haber 805 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 11 kişi online
Toplam ziyaret : 49.488.496

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİRLİK VE BERABERLİK…

Dün, Karadeniz Ereğli siyasi tarihinde (belki de) uzun yıllar konuşulacak, hatırlanacak bir ziyaret gerçekleştirildi.


Devamını oku »

16.4.2019 10:56:55 tarihinde yazıldı
289 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
1151 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİDLER ŞEHRİ EREĞLİ (Devam)


Devamını oku »

9.4.2019 13:00:15 tarihinde yazıldı
404 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

1280 KİLOMETRE YOL GELDİ!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri