(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UYSAL'I ÇOK SEVİYORUZ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Astsubay Mustafa Işık’ın ziyaret ettiği bildirildi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre Işık, Derneğin Ereğli şubesine dernek binası tahsis etmelerinden dolayı gurur ve heyecan duyduklarını belirtti.

Derneğin 50 şubesinden 16 bin üyeye sahip olduğunu anlatan Işık, şunları kaydetti:

“Üye sayısının artmasını istemeyen tek derneğiz. Siz, gazilerimize, şehitlerimize, şehit ailelerine sahip çıkan bir başkansınız. Yaptığınız bu uygulama ülkemiz genelindeki bütün belediyelere örnek olmalı. Bizlere sahip çıkan ve her zaman yanımızda olan başkanlarımızın olmasından dolayı çok mutluyuz.”

Derneğin Ereğli Şube Başkanı Mehmet Ali Demirdüyen de Belediye Başkanı Uysal’ın, her zaman şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olduğunu ve onu çok sevdiklerini belirtirken, dernek binalarının açılışı dolayısıyla ülkenin çeşitli bölgelerinden çok sayıda dernek başkanının ilçeye gelmiş olmasından heyecan duyduklarını ifade etti.

Başkan Hüseyin Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, şehidine, şehit ailesine, gazisine sahip çıkmanın her belediye başkanın görevi olması gerektiğini savundu.

 Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Astsubay Mustafa Işık, günün anısına, üzerinde Türk Bayrağı bulunan plaketi, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a takdim etti.
Bu sayfayı yazdır

10.1.2019 17:06:10

Bu haber 475 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 65 kişi online
Toplam ziyaret : 49.085.833

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
345 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
674 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
213 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri