(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İKİ YARDIMCIYA GİTTİ...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş’in, bazı Bakan Yardımcılarını ziyaret ettiği bildirildi.

Ereğli TSO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre Keleş, beraberinde AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Mustafa Aksu ve Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur’a ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Keleş, bölgenin bazı ticari hareketliliğine ilişkin taleplerde bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

Sayın Bakan Yardımcısı Aksu’dan, Karadeniz Ereğli Gümrüğü’nün yetkilerinin artırılarak canlı hayvan, orman ürünleri, bitki ve bitkisel ürünler, gıda ve yem gibi ürünlerin Ereğli Gümrük Müdürlüğü’nde giriş işlemlerinin yapılabilmesi için yetki talebinde bulunduk. Sayın Bakanımız talebimizi olumlu karşılayarak gerekli çalışmaların yapılacağını ifade ettiler.

OLUMLU GEÇTİ

Sayın Bakan Yardımcısı Batur’a da ilçemizin ekonomik durumu ile ilgili bilgiler aktarıp, fikir alışverişinde bulunduk. Her iki bakan yardımcımız ile yaptığımız görüşmeler çok verimli geçti. İlgi ve alakalarından dolayı Sayın Bakan Yardımcılarımıza, Syaın Milletvekilimiz Türkmen’e teşekkür ediyoruz.”

Karadeniz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş’in ziyaretlerinde, Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan da hazır bulundu.
Bu sayfayı yazdır

9.1.2019 14:21:04

Bu haber 420 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 65 kişi online
Toplam ziyaret : 50.406.341

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI ! (2)


Devamını oku »

11.6.2019 10:37:33 tarihinde yazıldı
218 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
984 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
575 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BUGÜN DEĞİL AYKUT!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri