(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İŞÇİLER AYAKTA ALKIŞLADI

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şubesi tarafından “Kaynaşma ve Dayanışma Etkinliği” düzenlendi. Sendikanı şubesini nresmi internet sitesinde yer alan habere göre, Büyük Anadolu Ereğli Otel Salonu’nda düzenlenen yemekli geceye katılan Türk Metal Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir işçisinin, her zaman birlik ve beraberliği ile örnek teşkil ettiğini belirttiği konuşmasında, şunları kaydetti:

“Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizin düzenlemiş olduğu geceye katılarak, emeğin gür sesi Erdemir Emekçileriyle bir arada olduk. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen Ereğli Şube Başkanımız Sayın Metin Ercan'a, ekibine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor, sağlık ve huzur dolu günler diliyorum.”

Türk Metal Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan da, Türk Metal Lideri Pevrul Kavlak’ın selamlarını ilettiği Erdemir işçisi üyelerine, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş'ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde, Sayın Genel Başkanımız ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyor ve sizlere selamlarını iletiyorum. Bir olup, daima birlikte hareket edeceğimiz günlere ışık olacağına yürekten inanıyor, tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi.

Etkinlikte yenilen yemeğin ardından çalan müzik eşliğinde üyeler eğlendi.
Bu sayfayı yazdır

25.12.2018 14:13:30

Bu haber 1985 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
26.12.2018 03:13:30
işçi diyor ki;

Allah seni başımızdan eksik etmesin yusuf başkanım.işçi dostu,işçi babası yusuf ziya başkanım seni seviyoruz.seçim dönemi gene beraberiz.seçim dönemi ereğlide ol başkanım.toprak altındakileri çıkarmayalım zombi yapmayalım toprak üstüne çıkmasınlar.hep toprak altında kalsın çürüsünler.zaten ruhları intikam ateşinden çürümüş.içten içe çürümüş fosiller.


Şu anda 38 kişi online
Toplam ziyaret : 50.931.714

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
184 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
289 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri