(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ERDEMİR, ERSEM, TAT METAL...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Ercan, yetkili oldukları Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda ‘uyuşmazlık zaptı’ tutulan 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde üyelerinin gösterdikleri kakarlı tutum ve duruşlarından son derece memnun olduklarını bildirdi.

Sendikanın resmi internet sitesinde yer alan haberlere göre Ercan, beraberinde şube sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Turgay Kavak, Şube Eğitim Sekreteri Birol Onay, İş Yerleri Baş Temsilcisi Altan Kalfa ve iş yeri temsilcileri ile ünitelerdeki işçi ziyaretlerini tamamladı.

Ziyaretlerde üyelerini, sözleşme görüşmeleri ile ilgili bilgilendiren Ercan, çalışma ve aile yaşamlarında sağlık ve huzur dileğinde bulundu.

ERSEM VE TAT METAL’E…

Bu arada Ercan, Erdemir bünyesindeki Erdemir çelik Servis Merkezi (ERSEM) ve TAT Metal AŞ’deki üyelerimizi de ayrı ayrı ziyaret etti. Bu ziyaretlerinde ise üyelerin çalışma koşullarını inceleyen Ercan, üyeleri ile görüş alışverişlerinde bulundu.

SENDİKA’YA AKIN AKIN…

Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanı Ercan’ı, üyeleri de sendika binasında ziyaret ettiler.

Şirketin çeşitli ünitelerinde çalışan Erdemir işçileri, gruplar halinde geldikleri sendika binasında Ercan’ın ziyaret ederek, Türk Metal’e olan bağlılıklarını dile getirirken, uyuşmazlık zaptı tutulan 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde sendikalarına her türlü desteği vermeyi sürdüreceklerini belirttiler

Ercan da, üyelerin ortaya koydukları kararlı tutum ve duruştan dolayı teşekkürlerini dile getirerek, teşekkür etti.

Üyeler, Şube Sekreteri Yakup Yılmaz ve Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina’yı odalarında ziyaretin ardından Sendika lokalinde toplandılar.

Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, lokalde toplanan üyelere, sözleşme görüşmelerine ilişkin detaylı bilgiler aktardı.
Bu sayfayı yazdır

23.12.2018 14:03:09

Bu haber 3147 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 16 kişi online
Toplam ziyaret : 50.931.292

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
184 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
289 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
416 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri