(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GMİS'TE KUTLAMA GÜNÜYDÜ

ZONGULDAK

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi ziyaret ettiği bildirildi.

GMİS’ten yapılan yazılı açıklamaya göre Bektaş, 4 Aralık Madenciler Günü dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyarette madencilerin gününü kutladı.

GMİS Genel Başkanı Demirci de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Vali Bektaş’a Sendika ve Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) durumu hakkında bilgi sundu. Ziyarette iş güvenliği, kaçak ocaklar, TTK, madencilik faaliyetleri gibi konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Demirci’nin, Vali Bektaş’a Sendikanın yayınları ve raporlarından oluşan kitap seti, üzerinde maden şehitlerinin isimlerinin, sırtında ise ‘Erdoğan Bektaş’ yazılı 67 sırt numaralı Zonguldak Kömürspor Forması, madenci bareti ile TTK Armutçuk Müessesesi’ne bağlı ocaktan çıkarılmış parça kömür takdim ettiği ziyarette; GMİS Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, görevden ayrılan Genel Mali Sekreter Adnan Tıska ile Sendikanın, başkan, teknik ve hukuk danışmanları da hazır bulundu.

DEĞER ZİYARETLER

Diğer yandan; CHP İl Başkanı Hakkı Güney, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erken, partilerin yöneticileri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Zonguldak İl Müdürü Erkin Avcı ve Özel Level Hospital Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Arzu Yetimoğlu, ayrı ayrı gerçekleştirdikleri ziyaretlerle, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci nezdinde 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutladıklarını bildirdiler.
Bu sayfayı yazdır

6.12.2018 12:19:33

Bu haber 355 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 10 kişi online
Toplam ziyaret : 50.958.725

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KENTİN ÖNCELİKLİ SORUNU NETLEŞTİ; TRAFİK!


Devamını oku »

16.7.2019 11:24:58 tarihinde yazıldı
204 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
296 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
434 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ALMANYA’DAN GELDİ, ATA’SIYLA KONUŞTU!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri