(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ONLAR İŞÇİYE GİTTİ...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Şube başkanı Metin Ercan’ın, yetkili oldukları Ereğli Demir ve çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) iş yeri ziyaretlerinde bulunduğu bildirildi.

Sendikanın resmi internet sitesinde yer alan habere göre; Ercan’ın iş yeri ziyaretlerinin yanı sıra, sendika üyesi işçiler de şube binasına gelerek tebrik ziyaretinde bulunuyorlar.

HER ÜNİTEYE GİDİYOR

Ercan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri, iş yerleri baş temsilcisi ve iş yeri temsilcileri ile birlikte  Çelikhane Direktörlüğü, Yardımcı işletmeler Direktörlüğü ve Kalite Teknoloji Direktörlüğü, Müdürlüğü, Ambarlama ve Sevkiyat Müdürlüğü ve İş Güvenliği Müdürlüğünde çalışan üyelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Erdemir ile devam eden 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde gelinen nokta hakkında bilgiler aktaran Ercan, şunları kaydetti:

“Üyelerimizin, sendikamıza olan bağlığı, birlik ve bütünlüğünün sözleşme görüşmelerine de olumlu yansıyor. Ortaya koyduğunuz tablodan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Kutsal mücadelemizde omuz omuza yürümekten onur duyduğumuzu bir kez daha tekrar etmek istiyoruz.”

ÜYELER, AKIN AKIN..!

Diğer yandan, aynı sitede yer alan bir başka haberde ise üyelerin, başta Şube Başkanı Ercan olmak üzere şube yöneticilerine kutlama ziyaretlerinde bulundukları yer aldı.

Haberde şunlar kaydedildi:

“Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan ve yönetim kurulumuzun, 3 Kasım’da gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilmesi dolayısıyla, üyelerimizin ziyaretleri devam ediyor.

Erdemir’deki çeşitli ünitelerde çalışan üyelerimiz, gruplar halinde akın akın geldikleri şube binamızda; başta Başkanımız Ercan olmak üzere Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina’yı, Teşkilatlanma Sekreterimiz Turgay kavak’ı, Eğitim Sekreterimiz Birol Onay’ı; Baştemsilcilik binamızda, Baştemsilci Altan Kalfa’ıy ziyaret ederek, kutladılar, başarı dileklerini ilettiler.

Başkanımız Ercan, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, Türk Metal üyelerinin, emek-işçi dayanışmasının en üst seviyelerde tutarak örnek olduğunu belirterek, teşekkürlerin idile getirdi.”
Bu sayfayı yazdır

30.11.2018 13:11:17

Bu haber 548 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 53 kişi online
Toplam ziyaret : 48.491.603

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEMİRTAŞ''TAN, ŞAHİN''E...


Devamını oku »

12.2.2019 10:26:52 tarihinde yazıldı
429 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YENİ YIL SOFRASI…


Devamını oku »

31.12.2018 19:37:52 tarihinde yazıldı
1085 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BELEDİYE BAŞKANI "YANİ" GÖREVDEN ALINDI !


Devamını oku »

6.2.2019 13:55:28 tarihinde yazıldı
466 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KEYİF SELFİESİ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri