(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ÖĞRETMENLER İÇİN DÜZENLENMİŞTİ...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, düzenlenen, “24 Kasım Öğretmenler Günü Özel 3 Bant Bilardo Turnuvası”nda şampiyonluğa Cüneyt Solukcu uzandı.

İlçedeki Üstün Bilardo Salonun’da; Tahir Yurtoğlu-Nihat Göl, Muhittin Koç-Mehmet Göktekin, Hasan Yavuz-Yasin Topal, Süleyman Birinci-Mustafa Demir, Burak Yaman-Orkan Basmaz, Hanefi Çağ-Bora Dursun, Ersin Göben-Muhammet Köktürk, Mefhar Ecer-Haluk Çep, Fikri Kapan- (Bay), İbrahim Ayaz-(Bay), Murat Mollaoğlu-(Bay) eşleşmeleri ile başlayan turnuvada , 30 sayı üzerinden oynanan karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük sağlayan sporcular bir üst tura yükseldi.

ŞAMPİYON SOLUKCU OLDU

Solukcu, Ecer, Koç, Ayaz, Yavuz, Köktürk’ün çeyrek finale kaldığı turnuvada, Solukcu, Ecer, Ayaz ve Koç, adını yarı finale yazdırdı.

Ayaz, Ecer’i, Solukcu da Koçu yenerek yükseldikleri final maçında, rakibini yenen Solukcu birinciliği elde ederken Ayaz ikinci oldu, Ecer ile Koç ise üçüncülüğü paylaştı.

Şampiyonun kupasını, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Keleş verirken, ikinci Ayaz kupasını sporculardan Tarık Anafartalar, üçüncülerin kupalarını da sporculardan Alper Alpago takdim etti.

Aynı zamanda bilardo sporcuları öğretmenler; Bahçeşehir Koleji Müdürü Yasin Topal, İngilizce öğretmenleri Hanefi Çağ, Hakan Karaorman, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Çıkarlık Eğitiminde görevli öğretmen Mustafa Demir, Doğa Koleji Müzik Öğretmeni Canberk Çömeten için de günün anısına plaketler takdim edildi.

Topal, Çağ, Karaorman ve Çömeten’in önceden programlı görevleri nedeniyle katılamadıkları törende, Demir’in kupasını ise İlçe Bilardo Turnuvası Komite Üyesi Haluk Çep verdi.

KELEŞ’E ÖZEL PLAKET

Bu arada, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş’e de bilardo sporuna katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Üstün Bilardo Salonu sahibi Cüneyt Solukcu tarafından hazırlatılan plaketi, İlçe Bilardo Organizasyon Komitesi başkanı Tahir Yurtoğlu’ndan alan Keleş, yaptığı konuşmada, hizmete giren salonun hayırlı, uğurlu olması dileğinde bulundu.

Keleş, ilçedeki bilardo camiasının, sosyal sorumluluk anlamında önemli hizmletler yaptığını hatırlatarak, şöyle dedi:

ÇOK GÜZEL CAMİASINIZ

“Bilardo camiasının sosyal sorumluluklarının yanı sıra böyle özel günlerde bir araya gelerek, bu kadar güzel bir organizasyon gerçekleştirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu anlamda, ilçemizi bilardo sporunda çok güzel temsil ediyorsunuz. Bazı insanlar eşi, kardeşi ailesiyle bile bir araya geldiğinde sıkıntı yaşarken, bilardo camiasında ise böyle bir sıkıntı görmedim. Biz de sosyal sorumluluklarınızı el verdiği sürece desteklemeye çalışıyoruz. İnşallah daha güzel günlerde hep birlikte oluruz. Bu plaket benim için sürpriz oldu, çok teşekkür ediyorum. Allah birliğinizi inşallah bozmaz.”

Üstün Bilardo Salonu’nda gerçekleştirilen “24 Kasım Öğretmenler Günü Özel 3 Bant Bilarda Turnuvası” töreni, birlikte hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Törenin ardından sporcular, ileriki aylarda yapılacak Türkiye Şampiyonasına hazırlık antrenmanlarını devam ettirdi.

Öte yandan, şehir dışından ilçeye dönen İngilizce Öğretmeni Hakan Karaorman'a, plaketi Üstün Bilardo Sahibi Cünayt Solukcu tarafından teslim edildi.
Bu sayfayı yazdır

25.11.2018 19:50:36

Bu haber 497 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 56 kişi online
Toplam ziyaret : 48.491.566

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEMİRTAŞ''TAN, ŞAHİN''E...


Devamını oku »

12.2.2019 10:26:52 tarihinde yazıldı
429 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YENİ YIL SOFRASI…


Devamını oku »

31.12.2018 19:37:52 tarihinde yazıldı
1085 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BELEDİYE BAŞKANI "YANİ" GÖREVDEN ALINDI !


Devamını oku »

6.2.2019 13:55:28 tarihinde yazıldı
466 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KEYİF SELFİESİ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri