(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

ECHOMAR İLE GÜLŞEN UTKU...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Gülşen Utku Anaokulu Aile Birliği ile ilçedeki Özel Echomar Hastanesi arasında, “İndirimli Sağlık Hizmeti” anlaşması yapıldığı bildirildi.

Anaokulu Aile Birliği Başkanı Yıldız Uslubaş ile Okul Müdürü Feride Acur, ziyaret ettikleri Hastane Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu ile yapılan anlaşmayı içeren protokolü imzaladılar.

Anlaşmaya göre; Gülşen Utku Anaokulu velileri, çalışanları, çalışanların birinci derece yakınları ve alt taşeron çalışanları ile yakınları indirimli sağlık hizmetinden yararlanabilecek.

Hastaneye girişlerinde Gülşen Utku Anaokulu ile ilişiğini ilgili birime ibraz edecek hastalardan Devlet tarafından belirlenen ‘Katkı Payı’ ile poliklinik hizmetlerindeki fark ücretleri aynen alınacak olan sözleşmeye göre, muayene sırasında doktorun isteyebileceği MR, Tomografi, direkt röntgen, kan, hormon, idrar tahlilleri, efor, eko ultrason ve benzeri tetkiklerin fiyatlarında ise yüzde 50 indirim uygulanacak. Hastanede yapılamayan, bu nedenle dış laboratuarda yapılan patoloji benzeri ileri tetkikler ise indirim kapsamı dışında tutuldu.

Yatarak tedavilerde, tıbbi müdahaleler girişimsel veya tanısal operasyon hizmetlerinden cari fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim yapılacağı kayıt altın alınan protokolde, Echomar’da muayene olan ancak, ileri tetkik uygulamaları için il dışına çıkması gereken hastalara sağlanacak ambulans hizmetinde de İl Sağlık Komisyonu tarafından belirlenen ücretten yüzde 20 indirim yapılacak.

Yalnız ilaç yazımı ve ilaç raporları için gelen emeklilerden ücret talep edilmezken, çalışanlardan ise Devletin belirlediği kadar katkı payı alınacak.

Ödemelerin tamamı hasta tarafından yapılacağı kaydedilen protokolde, bu konuda okulun yönetiminin her hangi bir sorumluluğu bulunmadığı, hizmet alımı esnasında her türlü soru, sorun, talep ve istekler için ise Başhekimlik, İşletme Direktörlüğü ve Başhemşire’den bilgi alınabilecek.
Bu sayfayı yazdır

9.11.2018 17:48:31

Bu haber 661 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 29 kişi online
Toplam ziyaret : 49.049.330

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
303 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
648 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
174 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri