(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İLK ZİYARET ÇOCUKLUK ARKADAŞA...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, CHP Belediye Başkan Aday Adayı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Emin Semih Özkök, Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel’i ziyaret etti.

Özkök, eşi Öznur Özkök ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Tezel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Tezel, ziyarete yaptığı konuşmada, Özkök’ün aday gösterilmesi ve seçimleri kazanması halinde Ereğli ekonomisini üst seviyelere çıkaracak, yaşamı kolaylaştıracak projeler üreteceğine emin olduğunu söyledi.

Özkök’ün bu amaçla yola çıktığını da bildiğini belirten Tezel, “inanıyorum ki Ereğl için bir Milat denilebilecek gelişme olacaktır. Sizi yakından tanıyorum, işinizde başarılı birisiniz. Eğer aday gösterilir ve kazanırsanız başarılı olacağınıza da inanıyorum. Allah yolunuzu açık etsin, başarılar dilerim” dedi.

ÖZKÖK: BİRLEŞEREK BÜYÜYECEĞİZ

Özkök’de partilerindeki aday adaylarından kim gösterilirse birleşerek büyüyeceklerine vurgu yaparak, şunları kaydetti:

“Buna kesin kararlıyız. Biz memleket menfaatleri için buradayız, bireysel menfaatler için burada değiliz. Hangimiz olursa olsun fark etmiyor. Asıl olan, Ereğli’de bir zihniyet değişikliğidir. Ereğli’nin gelecekteki 100 yılına damga vuracak bir yerel yönetim anlayışının egemen olmasını sağlamak için buradayız. İnsanların mezar taşı 40’a 60 bir mermer parçasıdır. Hiç kimsenin hayat hikayesi orada yukarıdan aşağıya yazmıyor. Benim arzum ise sadece şu; mezarımın başından geçen biri ‘burada bir adam yatıyor’ desin yeterli. Hoş bir seda kalsın, benim için gerisi hikayedir. 100 yıl sonra biri desin ki; ‘Ereğli’de Esnaf kooperatifi başkanı bir Hikmet Tezel vardı, bir Semih Özkök vardı. Şuradaki taşları, şuradaki yolları da ortak çabalarıyla yaptılar. Bu yol ferah oldu, etrafı yeşillik oldu, esnaflar canlandı, evlerin ekmek götürdüler, nafaka temin ettiler. Allah Razı olsun’ desinler, aradığımız bu. Kurumsal anlamdaki ziyaretlerime sizden başlamamın nedeni ise esnaflığın, her yerde olduğu gibi Ereğli’de de, ‘doğrudan rant kapısı’ olmamasıdır. Sadece evladına, eşine, dostuna, yanında çalışanına nafaka temin edenlerin temsilcileri burada. Bir rant ilişkisi burada yok.”

Aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel ve yönetimi ile bir süre sohbet eden CHP Ereğli belediye Başkan Aday Adayı Emin Semih Özkök, görüş alış verişinde bulundu.
Bu sayfayı yazdır

9.11.2018 17:09:51

Bu haber 428 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 12 kişi online
Toplam ziyaret : 49.049.628

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
303 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
648 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
174 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri