(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GÜLE OYNAYA EMEKLİ...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan (Erdemir) emekli olan, eski Erdemir Formenler ve Teknisyenler Derneği Başkanı Abdurrahman Tünel’in de aralarında bulunduğu 3 personele “Emekli Gecesi” düzenlendi.

Erdemir Formenler ve Teknisyenler Derneği Lokalinde gerçekleştirilen gecede konuşan Tünel, Dernek başkanlığı döneminde de sık sık dile getirdiği sözler olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Önceden düzenlediğimiz emeklerde de bunu söyledim; gençlerin bu işi ele alması, bu işleri öğrenmesi  lazım: Burada bakıyorum ki, emekli gecesine katkım olan epeyce ağabeyim var. Dernek olarak da birçok arkadaşın gecelerine katılmıştık. İnanın ki, bu geceler, insana onur ve gurur veriyor. Bu gecede de duygu yoğunluğundan konuşmaya zorlanıyorum. Gecemize katılımlarınızdan dolayı hepinize çok çok teşekkür ediyorum.”

BÜYÜK KATKILARI OLDU

Erdemir Vakfı Başkanı Murat Kayıkçı da, plaket takdim ettiği Tünel’in, vakfın bir çok genel kurulunda Divan Başkanlığı yaptığını hatırlatarak,  “sayın Tünel, Vakıf Yönetim kurulumuza çok desteği olmuştur. Erdemir’e ve vakfa katkılarından dolayı kendisi ile her zaman gurur duyduk. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Tünel’in plaketini, Vakfı Genel kurulu Divan Başkanlarından İsmet Çebi takdim etti.

Tünel ile birlikte emeklilikleri kutlanan Erdemir çelik Üretim Direktörlüğü Sürekli Dökümler Müdürlüğü Elektrik Bakım personelleri Hikmet Ekim ve Kubilay Matri’ye, plaketleri ve arkadaşları tarafından alınan altınları hediye edildi.

Geceye, Erdemir Mühendisler Derneği Başkanı Bülent Pehlivan, Erdemir Teknikerler Derneği Başkanı Gürkan Çaylı ve yönetim kurulu üyeleri, Erdemir Emeklileri derneği Başkanı Bahattin Şenay ve yönetim kurulu üyeleri, ünitenin başmühendisle i ile çalışanları katıldı.

Gecede, piyanist Onur’un çaldığı müzik ve söylediği şarkılarla eğlenildi.
Bu sayfayı yazdır

4.11.2018 14:44:51

Bu haber 1298 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
05.11.2018 09:37:39
murat sucu diyor ki;

böyle bir geceye Sürekli Dökümler emekl personelin de davet edilmemesi büyük vefasızlıktır.


Şu anda 57 kişi online
Toplam ziyaret : 51.491.037

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ERDEMİR; TASINI TARAĞINI TOPLA VE ..!


Devamını oku »

20.8.2019 11:07:02 tarihinde yazıldı
309 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
635 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
934 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇAKIR’DAN SÜRPRİZİ BEKLEYİN!!!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri