(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

İL BAŞKANI ÖYLE DEDİ!

EREĞLİ

CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney’in, Mart 2019’da yapılması Muhtemel Mahalli İdareler Seçimlerinde, Çaycuma, Alaplı ve Gülüç’ten belediye başkan adaylarının belli olduğunu bildirdi.

Güney, Elmas TV’de canlı yayınlana “Günün manşetleri” programına telefonla bağlanarak Genel yayın Yönetmeni Alilla Öksüz'ün sorularına yönelik, üç yerdeki başkanların çalışmalarının başarılı bulunduğunu söyledi.

Güney, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın, CHP Genel Merkezinin onayı ile yeniden aday gösterileceklerini belirterek, “yapılan işler ortada. 2019’da macera aramaya gerek yok” dedi.

EREĞLİ BEKLEMEDE!

CHP Zonguldak İl Başkanı Güney, Ereğli İlçesinde ise belediye başkan aday adaylarına aynı mesafede olduklarını ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi:

“Çok aday adayı çıkması partinin zenginliğidir. Aday adaylarının açıklamalarında İl Başkanı olarak yanlarında olacağım. Belediye başkanlığı, il ve belediye meclis üyeliğine aday olacaklara kapımız açık. Adaylığını açıklayan Halil Posbıyık, yaptıklarını da , hatalarını da söyleyerek halktan helallik aldı. Ereğli halkının tercih hakkı bizim için çok önemlidir. Biz, Zonguldak’taki bütün belediyeleri almak istiyoruz, çalışmalarımızı da buna göre yapıyoruz. Bu doğrultuda yapacağımız çalışmalar sonucunu da genel merkezimize bildireceğiz.  Bir anket olacak, sonrasında ön seçim de olabilir. En sağlıklısı hangisiyse o noktaya kadar gideceğiz.”
Bu sayfayı yazdır

5.10.2018 13:14:58

Bu haber 1226 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
05.10.2018 14:15:32
bayram üstün. ormanlı diyor ki;

kdz.ereglide.CHP.halil posbıyıgı göstermeliki.alsınseçimi.göstermezlerse.seçimi kaptırırlar.Akp.ye......


Şu anda 7 kişi online
Toplam ziyaret : 50.407.047

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI ! (2)


Devamını oku »

11.6.2019 10:37:33 tarihinde yazıldı
221 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
987 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
579 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BUGÜN DEĞİL AYKUT!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri