(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BEN DE BAŞKANLIK YAPTIM!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, ilçede spor müsabakalarının oynanabileceği şehir merkezine yakın bur noktada stadyuma ihtiyaç olduğunu bildirdi.

Bölgeye yayın yapan Ereğli FM’de yayınlanan “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” programına konuk olan Keleş, Gazeteci Fikri Kapan’ın sorularını yanıtladı.

Kapan’ın, Karadeniz Ereğli Belediyespor’un durumuna ilişkin sorusu üzerine, ilçenin spor ve sanatsal alanlarda pek çok eksiğinin olduğunu anlatan Keleş, şunları kaydetti:

“Kulüp başkanlığı yaptım ve bunu çok severek yaptım. Çok yaklaşmamıza rağmen Allah bize 3. Lig’e çıkmamızı nasip etmedi. Karadeniz Ereğli Belediyesporda işler iyi gözüküyor. Yani 10 bin her babayiğidin harcı değildir. Maliyetli bir bütçe kuruyor ve bunu tamamlıyorsunuz. Eksik kalırsa cebinizden verirsiniz. Kaynak yaratmaya çalışıyorsunuz. Gün gelir evine gidemezsin. Çocuğun, oradaki 18-20 kişi olur. Evdeki torunu unutursun.

STADIN BİLE YOK!

Şehrimizin hala hak ettiği, spor müsabakalarının gerçekleşeceği stadı kişiye oynamak yok. Ereğli yoklar şehridir. Belediye başkanlığı yaptığım dönemde, ‘Ereğli batının Hakkari’si’ demiştim. Bugün, yine aynı lafımdayım. Senin stadın yok, kültür merkezin yok, o yok bu yok! Ama stat da çok önemli bir meseledir. Ereğli, şehrin Ziraat Türkiye Kupası ile gerçek manada tanıtımının yapıldığı bir organizasyona ev sahipliği yapan bir yer. Maça gittiğinde Beyçayır Stadı’nda (Şehit Vefa Kara Kurdu Stadı), kafanı bir sağa bir sola çeviriyorsun sahayı göremiyorsun çünkü orada direk burada direk var.

ERDEMİR SAHASI EN GÜZEL YER

Bu sorunun da bir ön önce çözülmesi lazım. Ereğli’nin, spor müsabakaları oynayabileceği, şehir merkezine yakın ki Erdemir sahası buna en güzel örnektir. Oradaki tribün düzenlemelerini yapıp, onların da şehre bir adım yaklaşmaları lazımdır. Çünkü bu takım 3. Lig’e çıktığında bu maçlar Beyçayır’da oynanmaz. İnsanlara da yazık.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPTIK

Ziraat Türkiye Kupası’nda güzel maçlar oluyor. İlk oynanan Çankırı maçına geldim, güzel maçtı. Bugün oynanacak Gebze maçının da güzel ve kaliteli geçeceğini düşünüyorum. Takımımızın bir üst kademeye çıkması arzumuzdur. Bununla ilgili olarak belki para veremeyebiliriz ama biz üzerimize düşeni yaptık.”

KELEŞ; TSO, EKONOMİ, KAMPÜS VE ERDEMİR İÇİN NELER SÖYLEDİ?
AZ SONRA...
Bu sayfayı yazdır

12.09.2018 14:11:05

Bu haber 575 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 36 kişi online
Toplam ziyaret : 46.327.198

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GÜLÜNECEK DURUMA DÜŞMEK BU OLSA GEREK !


Devamını oku »

25.09.2018 08:41:49 tarihinde yazıldı
563 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YAZ DETOKSU


Devamını oku »

07.08.2018 14:06:39 tarihinde yazıldı
1759 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
İSTANBUL AYASOFYASI''NI MÜZE YAPAN İMZA KİMİN?


Devamını oku »

25.09.2018 09:02:45 tarihinde yazıldı
94 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

HELE BİRAZ BEKLEYİN!..

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri