(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SPOR ŞENLİKLERİ SÜRÜYOR...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde düzenlenen, “Karadeniz Ereğli Spor Organizasyonu” etkinliklerinin ilk günü, Karadeniz Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği’nin öncülüğünde bisiklet turu ile başladı.

Ereğli belediyesince düzenlenen etkinlikler kapsamında ilk gün, 42 ilden yaklaşık 250 bisikletçinin katılımı ile gerçekleştirilen birinci tur, ilçenin bazı köy yolları güzergahında  tamamlandı.

Akşam saatlerinde ise Sahil Bandı’ndaki Amfi Tiyatro’da, Stüdyo 123 Ritim gösterisinin yanı sıra, İstanbul School Of Samba- Samba Perküsyon Show ve tamamı ilçedeki okullarda görev yapan müzik öğretmenlerinden  oluşan ‘Mars Grubu’nun konseri yer aldı.

Programın sonunda ise Bisiklet Sevenler Drneği tarafndan Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür plaketi takdim edildi. Uysal da, organizasyona katılarak renk kattıklarından dolayı bisikletçilere teşekkür etti.

BUGÜN VE YARIN

Diğer yandan, bugün Sahil Bandındaki Yelken Kulüp’te başlayan Yelken ve  Windsurf Yarışlarının ardından saat 18.00’de aynı yerde ödül töreni düzenlenecek.

Akşam saatlerinde ise (21.00) Uzunkum Caddesi’nde (Erdemir Ofis Yolu) oluşturulan sahnede Simge konser verecek.

 Karadeniz Ereğli Spor Organizasyonu etkinliklerinin son günü olan 8 Temmuz’da ise Karadeniz Ereğli Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışı yapılacak. İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü’nün destek verdiği yarışmalar saat 10.00’da Amfi Tiyatro arkasından başlayacak. Yarışmanın ödül töreni ise saat 12.30’da aynı yerde yapılacak.

Bu arada saat 12.00’de Karadeniz Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nün bulunduğu alanda Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD) ve Ereğli  Yelken ihtisas Kulübü işbirliği ile ‘Yelkenli Yat Gösterileri’ düzenlenecek. Gösterilerin başlama saati de 12.00.
Bu sayfayı yazdır

7.7.2018 13:02:29

Bu haber 661 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 14 kişi online
Toplam ziyaret : 49.485.259

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİRLİK VE BERABERLİK…

Dün, Karadeniz Ereğli siyasi tarihinde (belki de) uzun yıllar konuşulacak, hatırlanacak bir ziyaret gerçekleştirildi.


Devamını oku »

16.4.2019 10:56:55 tarihinde yazıldı
283 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
1150 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SEYYİDLER ŞEHRİ EREĞLİ (Devam)


Devamını oku »

9.4.2019 13:00:15 tarihinde yazıldı
402 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

1280 KİLOMETRE YOL GELDİ!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri