(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

SURVİVOR'DAN, AYAĞININ TOZUYLA ..!

EREĞLİ

Eski Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan, geldiği Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ereylin Alışveriş merkezindeki Simit Sarayı’nda taraftarlarıyla buluştu.

Çeşitli ziyaretler amacıyla ilçeye geren Karan, Ereylin AVM’nin açık otopark alanında Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği, Ereğli’deki Galatasaray Spor Okullarındaki çocuklar ve aileleri, Simit Sarayı işletmecileri ve kalabalık taraftar tarafından karşılandı.

Karan ile sevenlerinin hatıra fotoğrafları çektirme yarışana girdiği karşılamada, sloganlar atıldı, zaman zaman da izdihamlar yaşandı.

Karan da, cep telefonu ile selfie yapmayı, isteyen taraftarların Galatasaray formaları ile kıyafetlerini imzalamayı ihmal etmedi.

Simit Sarayı’nda kendisine yiyecek ve içecek ikramında bulunulan Ümit Karan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ereğli’yi çok sevdiğini söyledi.

İlçeye üçüncü gelişi olduğunu belirten Karan, şunları kaydetti:

“Burada çok sevdiğim dostlarım var. Aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyespor’a da destek veriyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon takımı bir üst lige çıkararak profesyonel yapacağız. Ereğli insanlarını çok seviyorum, oldukça misafirperverler. Survivor’da bana destek de verdiler, çok teşekkür ediyorum.”

Simit Sarayı Müdürü Nursel Yazıcı da, davetlerine hicap etmesi dolayısıyla Ümit Karan’a teşekkür ederek, “Ereğli’ye geleceğini duyunca işletmemize davet ettik, kendisi de bizi kırmadı. Taraftar grubu da çok güzel karşılama hazırladı. Biz de elimizden geleni yaptık, çok mutluyuz. Sayın Karan’ın gelmesiyle yoğun bir süreç yaşıyoruz. Çok uzaklardan gelerek konuğumuz olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Simit Sarayı’dan yaklaşık 2 saat kalan Karan, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü 2. Başkanı Halil Bozkuş, Ereylin AVM Müdürü Hamit Atay, Simit Sarayı Sahipleri Batuhan Bozkuş, Onur Solmaz, Karadeniz Ereğli Galatasaraylılar Derneği Başkanı Timur Şen, ikramlardan yediler, sohbet ettiler.




Bu sayfayı yazdır

5.7.2018 19:52:18

Bu haber 1255 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 31 kişi online
Toplam ziyaret : 48.461.271

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEMİRTAŞ''TAN, ŞAHİN''E...


Devamını oku »

12.2.2019 10:26:52 tarihinde yazıldı
372 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YENİ YIL SOFRASI…


Devamını oku »

31.12.2018 19:37:52 tarihinde yazıldı
1060 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BELEDİYE BAŞKANI "YANİ" GÖREVDEN ALINDI !


Devamını oku »

6.2.2019 13:55:28 tarihinde yazıldı
430 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KEYİF SELFİESİ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri