(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

COŞKUYU BÖYLE YAŞADILAR

EREĞLİ

24 Haziran seçim sonuçlarının netleşmeye başlaması ile birlikte, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde AK Parti Teşkilatında sevinç gösterileri yaşandı.

Önce Parti binası önünde oluşan partili kalabalık, atılan havai fişekler eşliğinde coşku yaşarken, ardından ise partiden gönderilen mesajla birlikte Amfii tiyatro’da buluştu. Bu sırada şehir merkezinde oluşan araç konvoyu trafik akışının durmasına neden oldu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile Zonguldak’tan Milletvekili seçilen Polat Türkmen ile Hamdi Uçar’ın da geldiği Amif tiyatroda Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı.

Konuşmasına, “Hüseyin Uysal… En Büyük Başkan Bizim başkan” sloganları arasında uzun süre başlayamayan Uysal burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşykanı Recep Tayyiph Erdoğan7ın “kazanacağız”, ‘dünya 5’ten büyüktür’ sözlerini hatırlatarak. Şöyle dedi:

“Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum. Sevgili kardeşlerim, Karadeniz Ereğli’ye sayın Cumhur Başkanımızın teşriflerinden sonra renk değişti. Sizler de sayır Cumhurbaşkanımızı o gün coşkuyla karşıladınız bu vesileye hepinize teşekkür ediyorum. İşte bugünkü bayramın fenerleri o gün atıldı. Bizler inanmıştık, Cumhurbaşkanımız da bize inanmıştı. Mahçup olmadık. Hep birlikte başardık.”

SANDIKLAR PATLADI!!!

Bir ara mikrofonda yaşanan sıkıntı sonrası sözlerine devam eden Uysal, mikrofonsuz olarak yüksek sesle, “sandıklar patladı, mikrofon dayanamadı, mikrofona gerek yok, el işaretinden anlıyormusunuz” diyerek partilileri alkışladı.

Programda, Milletvekili Çaturoğlu ile yeni seçilen milletvekilleri de birer konuşma yaptılar.
Bu sayfayı yazdır

25.6.2018 01:41:31

Bu haber 988 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
25.06.2018 13:37:54
CUMHURUN ADAMI diyor ki;

ALLAH BAŞKANIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.SEÇİMİN GALİBİ HÜSEYİN UYSALDIR.SABAHLARA KADAR MAHALLE MAHALLE KÖY KÖY ÇALIŞTI.CHP DEN GELDİ DİYE YERİN DİBİNE VURDULAR.ONA VURANLAR MEYDANDA YOKKEN O SOKAK SOKAK ÇALIŞTI.BÜTÜN İMKANLARI SEFERBER ETTİ.İLK DEFA ONUN DÖNEMİNDE BİR CUMHURBAŞKANI İLÇEDE MİTİNG YAPTI.MECLİS GÖRÜŞMELERİNDE CHP YE HER TÜRLÜ DESTEK VEREN HER GİZLİ OYLAMADA CHPYE ÇALIŞANLAR MEYDANDA GÖRÜNMEDİ.HER TÜRLÜ HİZMETİ ENGELLENDİ.AMA O KÜSMEDİ YILMADI.ŞİMDİ SENİ BAŞKAN YAPACAĞIZ SIRA SENDE.BELEDİYEDE ARTIK AK KADROLARI KURMA ZAMANIN GELDİ HÜSEYİN UYSAL BAŞKANIM.İŞE ALIMLARDA ARTIK BU KRİTERLERİ DİKKATE ALIRSAN ÇOK DAHA MUTLU EDECEKSİN BİZLERİ.


Şu anda 41 kişi online
Toplam ziyaret : 48.491.550

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
DEMİRTAŞ''TAN, ŞAHİN''E...


Devamını oku »

12.2.2019 10:26:52 tarihinde yazıldı
429 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YENİ YIL SOFRASI…


Devamını oku »

31.12.2018 19:37:52 tarihinde yazıldı
1085 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BELEDİYE BAŞKANI "YANİ" GÖREVDEN ALINDI !


Devamını oku »

6.2.2019 13:55:28 tarihinde yazıldı
466 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

KEYİF SELFİESİ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri