(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UTKU'NUN 'ADAM' GÜNÜ...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Belediye Meclis Üyesi Reşat Latif’in torunu, Latifoğlu Turizm Genel Müdürü Yaraşlıyörük Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı işadamı Tarık Latifoğlu ile Ayla Latioğlu’nun çocukları Utku, erkekliğe adım attı.

Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’nda gerçekleştirilen sünnet düğünü etkiniliğinde Ayla Tarık Latioğlu çifti davetlileri salon girişinde karşıladı. Bu arada dede Latifolğ ise salonda konuklarla yakından ilgilendi.

Animatörlerin, Utku ve çocuklarla çeşitli oyunlar oynadığı düğün, Utku’nun doğumundan günümüze geçen sürede yaşadıkların yansıtıldığı fotoğraf karelerinden oluşan sinevizyon gösterimi sunuldu.

Daha sonra anne ve babası ile arkasında mehteran takımı ile salona giren Utku, davetlilerden büyük alkış aldı. Mehteran takımının sahnede gösterileri de ilgili ile izlendi.

Küçük Utku’nun, ‘erkekliğe adım’ olarak nitelendirilen sünnet düğünü etkinliğine; Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, eski Zonguldak Milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Ercan Candan, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş, Ereğli TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, bazı belediye meclis üyeleri, eksik Alaplı Belediye Başkanı Özel Eçhomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu, eski Ereğli TSO Meclis Başkanı Zeki Us, eski AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, bazı ak parti yönetim kurulu üyeleri bazı sivil toplum kuruluş ve dernek başkanları, iş dünyasından tanınmış isimler ile kalabalık davetli katıldı.

Gecede, yenilen yemeğin ardından çalan müzik ile eğlenildi.

Hakimiyet ailesi olarak küçük Utku’ya geçmiş olsun diyor, aydınlık bir yaşam sürdürmesini diliyor, ailesini kutluyoruz.
Bu sayfayı yazdır

24.6.2018 14:58:41

Bu haber 788 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 47 kişi online
Toplam ziyaret : 49.049.368

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
MÜJDELERDEN ÖNE ÇIKANLAR


Devamını oku »

20.3.2019 12:19:40 tarihinde yazıldı
303 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
NEDİR BU SİYEZ UNU?


Devamını oku »

27.2.2019 10:22:31 tarihinde yazıldı
648 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
FESTİVALLERİ "EREĞLİ''NİN FETİH GÜNÜ"NE DÖNÜŞTÜRELİM!


Devamını oku »

20.3.2019 14:44:45 tarihinde yazıldı
174 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

NASIL GOL ATTIK AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri