(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

BU SÖYLEM UYSAL'DAN ..!

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bazı AK Partili Belediye Meclis üyelerinin Meclis toplantısına katılmama gerekçelerinin “gündeme getirilen Kent Meydanı Borçlanması”ndan kaynaklandığını bildirdi.

Uysal, bugün Atatürk Kültür Merkezi’ndeki Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen Haziran Ayı Meclis Toplantısı 2, Oturumu’nda gündem dışı konuşmasında, mazeret dilekçeleri sunularak ilk oturama katılmayan çoğunluğu AK Partili Meclis üyelerini eleştirdi.

Sonraki yıllarda seçilecek meclis üyelerinin zengin olmaması gerektiğini ifade eden Uysal, şunları söyledi:

2019’ ÖNCESİ GÖZDAĞI VERDİ!

“Allah bize değiştirebileceğimiz şeyleri değiştirebilecek cesareti, değiştiremeyeceğimiz şeylerin kabullenecek sabrı ve her ikisini de birbirinden ayıracak aklı versin.

Allah, insana öncelikli olarak sağlık versin. İnsanlar sağlıklı olursa işinin başında olurlar. Tabi şartları zorlayarak da Meclis’e gelmesi lazım. Birde, önümüzdeki yıl dikkatli olmak lazım.  Çok fazla parası olan zenginleri de yazmamak lazım ki, iki de bir şehir dışına çıkıp çıkmamaları, iş takibi yapmaları için Meclis’e seçilirken bunlara da dikkat etmek lazım. Meclis ayda bir ya da iki gün yapılıyor. Allah insanlara yetecek kadar (para) versin. Bugün hep böyle dua ettik.”

BEN DE KABULETMİYORUM!

Meclis’in resmi kısmında ise ‘mazeret dilekçeleri’ istendi, dilekçeler Uysal’a sunuldu. Gelmeyen üyelerin mazeretlerinin kabulü oylara sunuldu. Oy çokluğu ‘kabul’ olarak zapta geçen oylama sonunda konuşan Uysal, “Karadeniz Ereğli’de yaşayanlar, tüm Meclis, ne olduğunu biliyor ve farkındadır. Bunu uzatmaya gerek yok artık. Özellikle benimde kabul etmediğimin bilinmesini istiyorum” dedi.

KUSURA BAKMASINLAR; YEMEZLER!

Başkan Uysal, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

“Asıl gelmeme problemi sebebi Kent Meydanı’ndaki borçlanmadır. Bende, buradan tekrar tekrar üstüne basa basa söylüyorum; Kent Meydanı projesinde ihaleye çıkmamızda hiçbir nede yoktur. Çıkacağız ve yapacağız. ‘Cek’, ‘cak’la da demiyorum, bunu lütfen bu şekilde algılamayın. Burada bulup ta ‘hayır’ diyeceğime diyor, ‘gelseydim verecektim’ diyecek. Kusura bakmasınlar yemezler. Meclis Toplantısında gündemdeki 2 madde oylanarak kabul edildi.
Bu sayfayı yazdır

7.6.2018 12:58:16

Bu haber 895 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 23 kişi online
Toplam ziyaret : 46.686.824

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ADAY BELİRLEME YÖNTEM(LER)İ !


Devamını oku »

16.10.2018 11:04:41 tarihinde yazıldı
202 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNE DİKKAT…


Devamını oku »

16.10.2018 11:06:40 tarihinde yazıldı
190 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
GEBE ''DİVAN'' VE SALİH EFENDİ TÜRBESİ


Devamını oku »

16.10.2018 11:25:58 tarihinde yazıldı
333 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BEN YAPMADIM VALLAHİ ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri