(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONLARI !

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki bilardo sporcuları, düzenledikleri turnuva vesilesiyle Ramazan ayı dolayısıyla Lösemili çocuğu bulunan ailelere gıda yardımında bulundu.

İlçedeki Bilardo Organizasyonları komite Başkanı Tahir Yurtoğlu, çoğunluğu sporculardan sağlana 152 adet gıda kolisinin Ereylin Alışveriş Merkezi önündeki teslimi sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçedeki bilardocular olarak Ramazan Ayı yardım turnuvasını geleneksel hale getirdiklerini söyledi.

LÖSEMİ AİLELERİNE 152 KOLİ

Yurtoğlu, Deniz Bilardo Salonu’nda düzenlenen turnuvada bu yıl yapılacak yardım için LÖSEV Vakfı’nı seçtiklerini anlatarak, şöyle dedi:

“Bunu bir sosyal sorumluluk projesi olarak benimsedik. Geçtiğimiz yılki turnuvamızda bilardocu arkadaşlarımızın katkılarıyla alınan 120 koli ihtiyaç sahibi çocukların ailelerine bağışlanmıştı. Yine geçtiğimiz kış ayları öncesi de çocuklar için bot ve mont temini amacıyla bir turnuva düzenlemiş ve 120 çocuğumuzu giydirmiştik. Bugün de 122’si sporcularımızdan olmak üzere hayırsever bazı vatandaşlarımızın da katkısıyla 152 koli gıda yardımını LÖSEV’e teslim ediyoruz.

BİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPTIK

Hayırlı bir bağışta bulunduğumuzu ve güzel yerlere gideceğini düşünüyoruz. İnsanların da bu sorumlulukla hareket etmesini istiyoruz. Biz, bize düşen vazifeyi yerine getiriyoruz. Bilardo camiamızdan belki Türkiye Şampiyonu çıkmayacak ama benim için camiamızdaki her arkadaşım birer şampiyondur. Bugün, yapılanla bunu da gösterdiler. İnşallah devamı gelir, her yıl düzenli şekilde bir yerlere bağışlarız.”

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONLARI

LÖSEV Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Atik de, bu yıl LÖSEV’in 20. Yılını kutladıklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

“Aynı zamanda Uluslar arası Lösemili çocuklar Haftası’na kutluyoruz. Ereğli’de de 29 Mayıs Salı günü etkinliklerimiz olacak. Saat 14.00’de Çınaraltı’ndan başlayacak olan büyük organizasyonumuza Zonguldak ve çevre illerdeki Lösemili çocuklarımız da katılacak. Etkinliklerin ardından ise Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile bir de iftar düzenleyeceğiz. Bu kampanya da o kadar güzel denk geldi ki, gıda kolilerimizi iftarın ardından ailelerimize teslim edeceğiz. İnanılmaz güzel oldu. Ailelerimizin evlerine bir nebze de olsun nefes aldırdılar. Bütün bilardo camiasındaki arkadaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Yüreklerine sağlık. Onların her biri gönüllerin şampiyonudur. Salı günü gerçekleştireceğimiz yürüyüşe de bilardo camiamızla birlikte Ereğli halkını davet ediyorum.”

Ereylin AVM’deki Migros’ta hazırlanan ve Atik tarafından teslim alınan 152 koli Ramazan gıda kolisi, yine bilardocular tarafından taşınarak Tim’s Ajans’ın temin ettiği aracına yüklendi.

Kolilerin teslimi sırasında Ereylin AVM Migros Mağaza Müdürü Hakan Karadeniz, bilardocular ile LÖSEV üyeleri de hazır bulundu. 
Bu sayfayı yazdır

28.5.2018 11:04:25

Bu haber 1540 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
28.05.2018 15:51:01
Kefeli diyor ki;

Tebrik ediyorum.


Şu anda 84 kişi online
Toplam ziyaret : 46.686.807

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ADAY BELİRLEME YÖNTEM(LER)İ !


Devamını oku »

16.10.2018 11:04:41 tarihinde yazıldı
202 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNE DİKKAT…


Devamını oku »

16.10.2018 11:06:40 tarihinde yazıldı
190 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
GEBE ''DİVAN'' VE SALİH EFENDİ TÜRBESİ


Devamını oku »

16.10.2018 11:25:58 tarihinde yazıldı
333 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BEN YAPMADIM VALLAHİ ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri