Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

TSO İFTARINDAN SESLENDİ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş, “Siyaset ortamının da tekrar şekillenmesiyle birlikte hızlı bir çalışma temposu içerisinde olacağız” dedi.

Ereğli TSO tarafından, bu yıl üyelerine yönelik Eski Bağlık Düğün Salonu’nun ardından ikinci iftarı YÖNDER Site Kulüp’te düzenledi.

Başkan Keleş ile yönetimi, iftara katılan üyelerini bina girişinde karşıladı. Okunan ilahiler ve dualar ardından Akşam ezanı ile birlikte oruçlar açıldı.

Keleş, daha sonra yaptığı konuşmada, bu yıl iftarları daha sıcak ve yakın ortamlarda yapmayı uygun gördüklerini söyledi.

Bu tür ortamların üyelerle beraber çok daha güzel olduğunu belirten Keleş, şöyle dedi:

“Yaklaşık bir yıl süren seçim maratonu bir ay önce geride kaldı. Ortaya çok güzel bir tablo çıktı,sonuçta kazanan Ereğli oldu. İnşallah sizlerle birlikte çok güzel işler yapmaya ant içtik. Sizlerin yardımı ve desteği ile birlikte şehrimizi daha iyi yerlere getirmeye var gücümüzle çalışacağız. Bizlerin birinci derece amacı, üyelerimizin yani hepimizin hak ve menfaatlerini korumak ve kollamak, yaşadığımız şehri büyütmek, ekonomisini güçlendirmektir. Bunu da ancak sizlerle birlikte yapabiliriz. Bizlere yardımcı olmanız, desteklerinizin artarak devam etmesi gerekiyor. Çünkü bu bir ekip işidir. Sadece bizlerin değil, hepimizin başarabileceği bir iş. Siyaset ortamının da tekrar şekillenmesiyle birlikte hızlı bir çalışma temposu içerisinde olacağız. İnşallah, şehrimizin bugüne kadar birikmiş olan sorunlarını elbirliği ile aşacağız.”

Keleş, katılımlarından dolayı başta eski TSO Başkanı Sertan Yalçın ve Oda üyelerin eteşekkür etti.

İftara, İYİ Parti İlçe Başkanı Asım Tazegül, Başkan Yardımcısı Şerife Handan Aktimur, Eski Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, TSO Yönetim ve meclis Üyeleri, kalabalık üye ile aileleri katıldı.
Bu sayfayı yazdır

25.5.2018 11:13:21

Bu haber 657 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 25 kişi online
Toplam ziyaret : 49.988.358

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
160 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
600 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
186 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri