Elite Gold Temizlik


(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

"HAYIRLI OLSUN"A GİTTİLER

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan’ın, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret ettiği bildirildi.

Sendikanın resmi internet sitesi ‘turkmetalkdzeregli.org’da yer alan habere göre, Ercan, ziyarette yaptığı konuşmada, TSO’ların, bulundukları bölgenin ekonomik anlamda en önemli kuruluşları olduklarını belirtti.

ERCAN: TSO'YU ÖNEMSİYORUZ

Bu anlamda Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasını önemsediklerini vurgulayan Ercan, şunları kaydetti:

“İlçemizin geleceğine yönelik yapılacak çalışmalarda birlikte hareket edeceğiz. Başkanlık görevine seçilen Sayın Keleş başta olmak üzere yönetim kurulunu, Meclis Başkanı Sayın İlhan Yazıcı’yı ve meclis üyelerini kutluyor, başarılar diliyoruz.”

KELEŞ: DİYALOGLARIMIZ SÜRECEK

Ercan’ın ilçede kurulu TAT Metal AŞ. il esüren 2. Dönem Toplu İş Sözleşme görüşmelerin eilişkin bilgiler de aktardığı Keleş ise Türk Metal’in ülke genelinde olduğu gibi bölgede de en güçlü işçi örgütü olduğunu savunarak, “Önce diyalog anlayışıyla çıktığımız yolda, Türk Metal ile sürekli istişarelerimiz olacak. Bu arada, TAT Metal AŞ’deki görüşmelerin bir an önce olumlu neticelenmesini diliyoruz. Bu konuda üzerimize düşecek çalışmaları yapmaya hazırız” dedi.

Ercan’ın, günün anısına içinde 4 adet kahve fincanı bulunan Türk Metal logolu takım hediye ettiği ziyarete Sendika Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya ile Ereğli TSO Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu ve yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.
Bu sayfayı yazdır

24.5.2018 17:09:22

Bu haber 890 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 22 kişi online
Toplam ziyaret : 49.988.575

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
GENİŞ AİLE FOTOĞRAFI!


Devamını oku »

21.5.2019 09:40:22 tarihinde yazıldı
160 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON 3-4 KİLO…


Devamını oku »

30.4.2019 11:55:39 tarihinde yazıldı
600 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
HEY KAPILARI AÇAN, BİZE HAYIRLI KAPILAR AÇ


Devamını oku »

15.5.2019 13:30:46 tarihinde yazıldı
186 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GELDİĞİME ŞÜKRET!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri