(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

“ADAYIM” DEMİŞTİ!

EREĞLİ
Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Organ Seçimlerinde başkan adaylığından ‘çekilmediğini’ bildirdi.
Özkan, düzenlediği basın toplantısında, kamuoyunda şahsı ile ilgili “adaylıktan çekildi” şeklinde algı yaratıldığını söyledi.
öbyel bir ‘çekilme’ olması halinde, bunu önce kendisinin kamuoyu ile paylaşacağını belirten Özkan, şöyle dedi:
“Bu yarışı noktalamış diye iddialar atılıyor. Mustafa Özkan nasıl bu yola çıkarken sizle bu hareketini paylaştı ise; eğer bir gerekçe ile bu hareketini sonlandırmış yada başka bir mecraya doğru yol almış olsa, inan bunu sizlerle, kamuoyu ile açık yüreklik ile paylaşırım. Bizim gizli saklı hiçbir işimiz yok. Dolayısıyla çabamız Ereğli’nin menfaatleri noktasında bir çalışma, Biz birebir çalışmalarımızı sürdürdük, sürdürmeye de devam ediyoruz.”

BİR ŞEY YAPMADILAR DEMİYORUM!
Özkan, Merhum Ereğli TSO Onursal Başkanı Yaşar Tetiker’in, ‘İlçeye katkıları olmadığı’ yönünde bir iddiaları bulunmadığına dikkat çektiği konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bu hareket başlangıcından sonuna kadar devam edecek bir harekettir. Biz burada bir şeye ihtiyaç yolu ile yola çıktık. Bu ihtiyaç sadece bizim gördüğümüz ihtiyaç değil, ortak bir serzeniş olduğu için ortak görünen bir durum olduğu için, ekonominin geriye gittiği, Ereğli’nin olması gerektiği yerde olmadığından kaynaklanan sebeplerden ötürü biz bu yola çıktık. Bu, rahmetli Tetiker’in Ereğli’ye katkıları olmadığı anlamına gelmiyor. Yada şuan görevde olan ekip arkadaşlarının hiçbir şey yapmıyorlar gibi bir yaklaşımımız söz konusu değil.

DAHA İŞLEVSEL ÇALIŞABİLİR
Bize göre TSO’nun daha işlevsel, daha katkılı olacak şekilde çalışabileceğinin inancındayız. Biz bu konuda tarafız ve eksiklikler olduğu kanısındayız. Biz, bu eksiklikleri giderebileceğimiz inancındayız. Yarışa katılan bir takım oluşumlar sonuçta olacak bir hadisenin başta garantisini almak koşulu listelerini oluşturmaktadırlar. Bu oluşan listenin Ereğli’ye bir katkısı olamayacağına inanıyoruz.

BİREYSEL DEĞİL, GENEL MENFAATLERLE…
Bireysel menfaatler ile değil, genel menfaatlere yönelik bir bakış açısına sahip olunmalı. Oy kullanacak, oyu olmayıp ta yönlendirecek, burada Ereğli’de yaşayan herkesin bana göre Ereğli’ye karşı bir sorumluluğu vardır.”

 
Bu sayfayı yazdır

14.2.2018 17:07:31

Bu haber 852 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 95 kişi online
Toplam ziyaret : 48.519.085

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
İTTİFAKLAR ÜZERİNE...


Devamını oku »

19.2.2019 09:21:17 tarihinde yazıldı
243 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
YENİ YIL SOFRASI…


Devamını oku »

31.12.2018 19:37:52 tarihinde yazıldı
1120 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BELEDİYE BAŞKANI "YANİ" GÖREVDEN ALINDI !


Devamını oku »

6.2.2019 13:55:28 tarihinde yazıldı
527 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

İYİ PARTİ’DE MEMNUNİYET!..

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri