(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

DEVAMI GELİR Mİ?!

EREĞLİ

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’dan, İlçe Emniyet Müdürlüğü binası karşısında bekleyen vatandaşlar, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ün görevinde kalmasını istediler.
Vali Çınar, beraberinde Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı ve İl Jandarma Alay komutanı Albay Gökhan İnan ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Bina girişinde birim amirleri ve polisler tarafından karşılanan Vali Çınar, verilen tekmilin ardından İlçe Emniyet müdürlüğü makamına girdi.

RÜTUN ZİYARET” DEDİ
Halen izinde olduğu bilinen İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ün bulunmadığı makamda bir süre oturan Vali Çınar, gazetecilerin ziyaret ve Küçük ile ilgili son gelişmelere ilişkin bilgi alması talebine, “rutin ziyaret” olarak haber göndererek bilgi aktarmadı.
Yaklaşık 15 dakika süren ziyaretin ardından çıkış yapan Vali Çınar’a gazetecilerin tekrar amaca yönelik sorusuna “rüutin ziyaret, bütün ilçeleri geziyoruz, burasını da gezdik” yanıtını verdi.

“MÜDÜRÜMÜZÜ İSTİYORUZ”!
Bu sırada, yolun karşısındaki kalabalıktan ‘Hoşgeldiniz Sayın Valim’ söylemi üzerine bakıp eli ile selam veren Çınar’dan vatandaşlar, İlçe Emniyet Müdürü Küçük’ü kast ederek, “emniyet müdürümüzü istiyoruz. biz müdür beyin yanındayız. Ereğli’nin huzuru ve güveni için her zaman yanındayız. Müdürümüzü istiyoruz” söyleminde bulundular. Bunun üzerine Vali çınar, aracına binerek müdürlük binası önünden ayrıldı.
Bu arada, Ereğli demir ve çelik Fabrikaları (Erdemir) Emeklileri Derneği Denetim Kurulu Başkanı Aziz Boy, gazetecilerin sorusu üzerine yaptığı açıklamada, şöyle dedi:
“Bu rutin bir ziyaret değil. Sayın müdürümüz Küçük, gelmiş geçmiş en iyi emniyet müdürlerimizden birisidir. Öncelikle öğrencilerimize sahip çıktı. Ereğli’nin huzuru için gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Buraya destek vermek için gelen sivil toplum örgütleri, ilçenin geleceği e huzuru için müdür beyimize destek veriyoruz.”
Bazı vatandaşlar da Müdür Küçük’ün görevde kalmasını istediklerini dile getirdiler.
Aralarında bazı siyasi parti, sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcilerinin de bulunduğu kalabalık, sessiz şekilde dağıldı.

İZİNDEN DÖNMEDİ!
Diğer yandan, yeni yıl öncesi izine ayrıldığı bilinen Ereğli ve Alaplı’dan sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Küçük’ün, henüz görevine dönmediği, yerine ise Baş Komiser Cengizhan Cengiz’in vekalet ettiği öğrenildi.
Vali Çınar’ın, Küçük’ün basına yansıyan İl Emniyet Müdürü Turanlı’yı kasıtlı yazısı ile ilgili ilçeye geldiği, bu nedenle Emniyet’i ziyaret ettiği iddia ediliyor.
Bu sayfayı yazdır

8.1.2018 14:47:09

Bu haber 1736 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 7 kişi online
Toplam ziyaret : 47.522.685

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KILIÇDAROĞLU’NA MEKTUP (2)


Devamını oku »

11.12.2018 13:40:09 tarihinde yazıldı
277 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ANANAS YAĞ YAKAR MI?


Devamını oku »

28.11.2018 12:30:42 tarihinde yazıldı
474 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SALTUK-LU, MEHEM-Lİ VE (ASEL-Lİ SALTUK-LU)


Devamını oku »

28.11.2018 11:08:22 tarihinde yazıldı
492 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GİTARIMI ÇALARIM, GELECEĞE BAKARIM!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri