(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

YATIRIM YAPAN...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Organ seçimlerinde Grup Lideri İşadamı Arslan Keleş, ilçede ek bina inşaatı tamamlanma aşamasına gelen Özel Echomar Hastanesi’ne ziyarette bilindi.
Keleş ve beraberindeki Oda üyesi arkadaşlarını, Özel Echomar Yönetim Kurulu Başkanı Alp Demir Zorlu ile Hastane Müdürü Kaya Karatepe birlikte karşıladılar.
Daha sonra Zorlu’nun makamında süren ziyarette konuşan Keleş, ilçeye yapılan yatırım dolayısıyla Zorlu ve ekibine teşekkür etti.

KELEŞ ÇOK BEĞENDİ
Keleş, bu tür yatırımların mutlaka desteklenmesi gerektiğini belirterek, şöyle dedi:
“Gerçekten duygulanmamak elde değil. Hocama her şey den önce Ereğli adına teşekkür etmek istiyorum. Böyle büyük bir cesaret ile büyük bir yatırımı yapmak kolay değil. Ciddi bir yatırım var burada. Tüm şehrin bu saatten sonra destek ve sahip çıkması lazım. Gıpta ile bakılacak bir tesis. Buradan köyleriyle beraber 180 bin nüfuslu Ereğli’nin yanı sıra 60 bini aşan nüfusu ile Alaplı’da hizmet alacak. Bir an önce de buranın açılıp hizmete girmesi gerekiyor. Gördüğümüz kadarıyla da çalışmalar da son aşamaya gelmiş. Hizmete girmesiyle de öncelikle tam teşekküllü Kardiyoloji, yani kalp ile ilgili kısım çok büyük bir risk ortadan kalkmış olacak. Akademik kariyerim TIP üzerine değil ama gerçekten hepimizin ihtiyacı olan bir konu. Kimin ne zaman başına gelebilecek bir konu olduğu bilinmez. Hocamız Sayın Zorlu’yu, gerçekten büyük cesaretle ve fedakarca girdiği bu yatırımdan dolayı kutlamak gerekiyor.”

GÜZEL GÜNLER YAKINDIR
Zorlu da, ziyaretten dolayı TSO Başkan Adayı Keleş ve beraberindekilere teşekkür ettiği konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Sanayiciler ve Esnaf temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah kendileri de oluşturdukları grup ile önümüzdeki Ereğli TSO seçimlerinde başarılır olurlar. Ben canı gönülden başarılı olacaklarına inanıyorum. Her şey şehrimiz için. İnşallah şehrimize güzel günler gelecektir, yakındır. Moral bozmamak lazım, her şeyden öncesi insanların morallenip mutlu olması lazım. İnsanların umutlarını kaybettiği anda çöküş başlıyor. Ereğli uzun süredir ekonomik olarak bir sıkıntı içerisinde ama bugünlerinde aşılacağına inanıyorum. Kimler açacak, bizler açacağız, sizler açacaksınız, Aslan Bey’in grubunda yatırımcı, girişimci insanlar bu tür krizleri aşacaklar, bu şehrin önünü açacaklar. Tabi ki; sadece yatırımcının, girişimcinin gayreti ile olmaz, bürokratın da gerekeni yapması lazım. Bürokratta önünü açacak ki; yatırımcı bu ortamı bulsun. Yoksa yatırımcı yalnız kalır.”
Zorlu ve Karatepe, Başkan Adayı Keleş ve aralarında TSO Meclis Üyesi İlhan Yazıcıoğlu, İşadamları Eyüp Bayram, Taha Kuyumcuoğlu, Ali Kaya, Serdar Bakkaloğlu, Turgut Tanyıldız, Tahsin Tanyıldız, Salih Topaloğlu ile Burak Gürdal’ın bulunduğu heyete yeni hastane binasını gezdirdiler.
Bu sayfayı yazdır

4.1.2018 19:34:35

Bu haber 1315 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 29 kişi online
Toplam ziyaret : 47.514.225

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KILIÇDAROĞLU’NA MEKTUP (2)


Devamını oku »

11.12.2018 13:40:09 tarihinde yazıldı
239 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ANANAS YAĞ YAKAR MI?


Devamını oku »

28.11.2018 12:30:42 tarihinde yazıldı
461 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SALTUK-LU, MEHEM-Lİ VE (ASEL-Lİ SALTUK-LU)


Devamını oku »

28.11.2018 11:08:22 tarihinde yazıldı
480 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

GİTARIMI ÇALARIM, GELECEĞE BAKARIM!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri