(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

GEREKÇELERİYLE ADAY...

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, CHP İlçe başkanı Sertan Ocakcı, “Cumhuriyet Halk Partisi devrimdir, direniştir, kuruluş ve kurtuluştur” dedi.

Ocakcı, 9 Aralık’ta gerçekleştirecekleri İlçe kongresi öncesi yeniden başkan adaşlığını açıklamak amacıyla düzenlediği basın toplantısında, 2018 ve 2019’da, ‘ülke kaderinin oylanacağı’ seçimlerin olacağını söyledi.

Bu nedenle Ereğli’den başlamak üzere taşın altına ellerini koymaya devam etmek istediklerini belirten Ocakcı, şunları kaydetti:

DAHA GÜÇLÜ ÖRGÜT İÇİN…
“Biz seçime giderken de, seçim bittikten sonra hep biriz, hep beraberiz. Cumhuriyet Halk Partisi devrimdir, direniştir, kuruluş ve kurtuluştur. CHP’li demek canını hiçe sayıp toprağın altında yatan Kuvayı Milliye gibi olmaktır. İlk gün Karşınıza çıkarken duyduğum heyecan ve geçmişten bugüne vermiş olduğumuz mücadelenin kazanımlarından aldığım cesaretle daha güçlü bir örgüt olmak için İlçe Başkanlığına adayım.

YA SİLKELENECEĞİZ, YA KALKACAĞIZ
Hepimiz farkındayız ki 2018 ve 2019’da Ülke kaderinin oylanacağı seçimler olacak. Ya silkeleneceğiz ve kalkacağız ya da zorlanacağımız duygular yaşayacağız. Bu nedenle Ereğli’den başlamak üzere elimizi taşın altına koymaya devam etmek istiyoruz.  Kardeşlik, birlik, beraberlik duygusundan ayrılmayarak yolumuza devam edeceğiz. 2019’a giderken siyasi beklentiler artık önemli değil, hatta bu kritik süreçte anlamı da yok. Önemli olan ilk olarak Ereğli Belediye Başkanlığını ve genel seçimleri CHP’nin kazanmasıdır.

BAŞKANLIK, VEKİLLİK TALEBİMİZ YOK
Partimizi zedelemek isteyenlerin amacına ulaşmasına izin vermeyeceğiz. Biz belediye başkanlığı, milletvekilliği için bu yola çıkmıyoruz. Biz partimizin 2 yıl daha başarısı için, ilçe yönetimine talibiz. Bizim belediye başkanlığı, milletvekilliği talebimiz yok, olmayacak.  Bizim yolumuz belli ve bu yol için biz varız.

BELEDİYEYİ KAZANIP…
Koltuğa oturmak önemli değil,  belediyemizi geri kazanıp, Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağının dalgalanmasıdır. Önemli olan CHP’nin varlığıdır. Ekip arkadaşlarımla birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışacağımıza söz veriyoruz.  Her bir CHP  üyesine, emeğinden, gayretlerinden dolayı her bir yönetici arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Atatürk’ün dediği, ‘Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar’ sözünden yola çıkarak, Bizde bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz.”

Ocakcı, yönetimi ile düzenlediği toplantının ardından kalabalık partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bu sayfayı yazdır

07.12.2017 15:59:12

Bu haber 1562 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (1)
07.12.2017 17:29:43
testere diyor ki;

belediyeyi kazanacaklarmış..zaten sizdeydi 40 sene..ereğliye şantiyelermi yaptınız fabrikalarmı yaptınız.yoksa bizimmi haberimiz yok ? sahil ve festival mühendisliği konusunda uzmansınız o kadar


Şu anda 23 kişi online
Toplam ziyaret : 42.747.955

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
BİR HAFTA KADAR ..!


Devamını oku »

20.02.2018 14:01:55 tarihinde yazıldı
185 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
SON KİLOLAR; ZOR KİLOLAR…


Devamını oku »

06.02.2018 13:24:02 tarihinde yazıldı
956 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
OSMANOĞULLARI KURULUŞ VE EREĞLİ


Devamını oku »

15.02.2018 09:06:01 tarihinde yazıldı
325 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

İŞTE BÖYE OLUYOR!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri