(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

AĞIZLARDAKİ TEK KELİME ‘ADALET’Tİ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, CHP İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, İstanbul’un Maltepe İlçesinde gerçekleştirilen ‘Büyük Adalet Mitingi’ne, ilçeden kalabalık katılımla yer aldıklarını bildirdi.

Ocakcı, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı 25 gün süren 432 kilometrelik ‘Adalet Yürüyüşü’nün ardından düzenlenen mitingin katılımı yüksek olarak sonuçlandığını belirtti.

Yürüyüşün her aşamada ‘çığ gibi’ büyüdüğünü savunan Ocakcı, şunları kaydetti:

“Her gün çığ gibi büyüyen yürüyüşümüz Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli destanlarından biridir. Bu destanı yazan Cumhuriyet aşığı, Adalet aşığı vatandaşlarımızdır.

İstanbul, Maltepe Sahilindeki Mitingimize de CHP İlçe Başkanlığımızca organize edilen 5 araçlık bir konvoy ile eşlik edip, Adalet arayışımızın içerisinde yüzlerce insanımızla birlikte yerimizi aldık. Bizlerinde içerisinde yer aldığımız ve Türkiye’nin her yerinden akın akın vatandaşlarımızın geldiği ve çığ gibi büyüyen mitingimizde herkesin ağzındaki tek kelime ‘adalet’ ti. Bu miting; 25 gündür elinde sadece ‘Adalet’ yazılı pankartı taşıyan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vermek isteyen, yaklaşık 2 milyon insan ve miting alanına sığmayıp çevrede bulunan milyonlarca insanımızın adalet için oradaydılar.

Sayın Genel Başkanımız; burada yaptığı konuşmada yürüyüşün bir son olmadığını belirterek, ‘9 Temmuz yeni bir adım, yeni bir doğuştur’ diye konuştu.

CHP Ereğli İlçe Başkanlığı olarak orada bulunmaktan, ‘adalet’ için tek vücut olmaktan, beraber hareket etmekten dolayı onur duyduğumuzu söylemek bizim için büyük bir keyiftir. Bu sayede Birlik ve beraberlik en büyük hazinemizdir. Maltepe’deki ‘adalet mitingimize’ bizlere eşlik eden, her emeği geçen,  partili, partisiz herkese şahsım ve örgütüm adına sonsuz teşekkür ediyorum.”
Bu sayfayı yazdır

11.07.2017 13:21:41

Bu haber 1437 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 44 kişi online
Toplam ziyaret : 44.205.014

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
TERSANELER BÖLGESİ- SORUNLAR!


Devamını oku »

15.05.2018 09:39:49 tarihinde yazıldı
347 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
BU RAMAZAN KİLOLARINIZ DERT OLMASIN…


Devamını oku »

14.05.2018 12:25:31 tarihinde yazıldı
556 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
BOLU SANCAĞI VE EREĞLİ


Devamını oku »

16.05.2018 11:09:03 tarihinde yazıldı
212 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

BİR TUHAFLIK VAR AMA ..!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri