(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

KÖY YOLLARINDA…

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın, köylerde süren yol bakım ve asfaltlama çalışmalarını incelediği bildirildi.

Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Çakır, Dedeler Köyü’ndeki çalışmalar sırasında yaptığı konuşmada, hizmet noktasında şehir/köy eşitliğini yakalama mücadelesi verdiklerini belirtti.

Köy grup yollarının sıcak asfalt yapılacağını anlatan Çakır, şunları kaydetti:

“Şu an köylerimizden yoğun olarak gelen taleplerin başında yollardaki bozuklukların giderilmesi geliyor. Bununla ilgili rotmiks kaplama yaptığımız, çukurları kapattığımız yerlerde incelemelerimizi yapıyoruz. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız müsterih olsun, bayrama kadar elimizden geleni yapacağız, bayramdan sonra da asfalt çalışmalarımız devam edecek. Yılsonunda Çaylıoğlu-Armutlucuma bölgesinden tutun da diğer tüm bölgelerimizin yol sorunu çözülmüş olacak.

Köylerimize parke ve çimento gibi malzeme desteklerimiz de devam ediyor. Sayın Kaymakamımıza ve Köylere Hizmet Götürme Birliğinde görev yapan Muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz.

ÇÖP KAMYONU YETERSİZ
Yaz aylarında okulların tatile girmesi ve fındıkların toplanması nedeniyle köy nüfusları iki katına çıkıyor. Kış aylarında köylerimize 2 adet çöp aracıyla hizmet verirken, yaz aylarında bu pek mümkün görünmüyor. Üçüncü bir çöp kamyonu takviye ederek köylerdeki vatandaşlarımızın çöplerini 4 günde bir almayı planlıyoruz. Şehirde ne varsa köylerimizde de aynısı olması noktasında mücadele verdiğimizin bilinmesini istiyor, tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.”

Çakır’ın köylerdeki esnaflarla sohbetlerde bulunduğu gezi ve incelemelere, bazı parti yöneticileri, Genel Meclisi Üyesi Ayhan Taşdelen, Köylere Hizmet Götürme Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kocabıyık, bazı muhtarlar ile Zonguldak İl Özel İdare Müdürlüğü Ereğli Şantiye Şefi Kaan Güçer de katıldı.
Bu sayfayı yazdır

15.06.2017 13:38:53

Bu haber 919 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)Şu anda 16 kişi online
Toplam ziyaret : 43.692.718

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
KAZANANI KAYBEDENİ... BEKLENTİLER...


Devamını oku »

24.04.2018 08:10:48 tarihinde yazıldı
280 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
ORGANİK GIDA NE DEMEK?


Devamını oku »

03.04.2018 17:31:13 tarihinde yazıldı
567 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
SAKAOĞLU "EFSANE"DE ISRARLI


Devamını oku »

11.04.2018 11:52:10 tarihinde yazıldı
972 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

TEDBİRLİ GELMİŞSİN!

Güleyüpoğlu


Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri