(Hakimiyet Gazetesi'nin resmi internet sitesidir)

UYUM KAMPI TAMAMLANDI

EREĞLİ

Rotary Kulübü tarafından Ankara’da düzenlenen,  ‘2015-2016 Uzun Dönem Gençlik Değişim Uyum Kampı’na katılanların Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne döndükleri bildirildi.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2015-2016 Dönem Başkanı Ecz. Mustafa Gür, yazılı açıklamasında, 7-9 Ağustos tarihlerinde Türk Metal Sendikası’nın Ankara Büyük Anadolu Otel’de düzenlenen kampın başarı ile gerçekleştirildiğini belirtti.
Kampa katılanların bu yıl Amerika’da eğitim alacak ve Ereğli’den Türkiye’yi temsil edecek Argun Dikmen ile bu yıl Ereğli’de misafir olacak Meksikalı Oscar Bolanos Rojas ile Ereğli’ye döndüğünü anlatan Gür, şunları kaydetti:
“Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü olarak Pazar günü gerçekleşen ve tüm gün süren eğitimlere, Dönem Sekreterimiz Aykut Ateş, bu yıl ağırlayıcı aile olacak olan Muhittin Dikmen ve eşlerimiz ile bu yıl uzun dönem öğrencimizden sorumlu kulüp danışmanı olacak Roteş Nalan Derici Damgacı birlikte katıldık.
Kampın ilk bölümünde, bu yıl uzun dönem öğrenci programına katılarak 10 ay boyunca Amerika’da eğitim görecek outbound öğrencimiz Argun Dikmen ve Ereğli’de misafir olacak inbound öğrencimiz Oscar Bolanos Rojas de değişim programı süresi içerisinde yaşayabilecekleri farklı konularla ilgili eğitim aldılar.
Meksikalı Oscar Bolanos Rojas, bu yıl Ted Kolejinde eğitimini sürdürecek ve ilk süreçte Dikmen ailesinin misafiri olacak.”
Bu sayfayı yazdır

10.8.2015 18:35:30

Bu haber 1306 defa okunmuştur

Facebook'ta Paylaş
YORUM EKLE
DEĞERLİ OKURLARIMIZ;
Sitemizde takip ettiğiniz haberlerimize gönderdiğiniz yorumlarınızda; suç teşkil edecek, yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerikli olanlar; basın meslek ahlakı ile topluma saygı dolayısıyla yayınlanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetimize anlayış göstereceğiniz düşüncesiyle, teşekkür ediyoruz. HAKİMİYET
Adınız


(1000 / )

YORUMLAR (0)


Şu anda 48 kişi online
Toplam ziyaret : 51.470.907

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi

Fikri KAPAN { KÖŞEMDEN }
ERDEMİR; TASINI TARAĞINI TOPLA VE ..!


Devamını oku »

20.8.2019 11:07:02 tarihinde yazıldı
263 kez okundu

Deniz ÖZSAN { DİYETİSYENDEN... }
     Uzman Diyetisyen - denizozsan@gmail.com
TATİL GELİYOR; DETOKS MU YAPSAM?


Devamını oku »

3.7.2019 11:41:28 tarihinde yazıldı
624 kez okundu

Recep ÇETİN { TARİHTEN... }
EREĞLİ''NİN ÜZERİNDE BEDDUA VAR!


Devamını oku »

10.7.2019 15:46:16 tarihinde yazıldı
921 kez okundu

(ESPRİYLE) KAREDEN YANSIYAN

ÇAKIR’DAN SÜRPRİZİ BEKLEYİN!!!Bu site en iyi IE5+ tarayıcı ve 1024 x 768 çözünürlükte izlenir.
Tüm Hakları Saklıdır
© 2006 EregliHakimiyet.Com - EregliHakimiyet.Net

Tasarım & Programlama RSNet tarafından yapılmıştır

Ereğli Haberleri